Jump to content
Masatenisi.org Forum

Elveda 2021, Hoşgeldin 2022, sağlık getir gari bize...

PingPongMan

Recommended Posts

Sevgili Forum Üyeleri, 

2021'in bu son gününde, yine, "daha n'apmam lazım" diye düşünürken, tıpkı geçen sene sonunda olduğu gibi bu sene de "Masatenisi.org" forumuna yıllık kotamı dolduracak meşanzı atma faaliyetimin en sona kaldığını farkettim, elbette. Ne zamandır aklımda esasen, amma ve lakin, hayat gailesi içinde yine en sona kalıvermiş... Bu gaileler neler, anlatsam sayfalar almaz; ayrıca, herkesin zaten yeterince kendi gailesi var, kimbilir aranızdan kimler neler neler yaşadı acısıyla tatlısıyla 2021'de... O yüzden bunları pas geçiyorum...

Neyse ki, 2021 yılında iyi şeyler de olmadı değil; meselam, şahsen ben kendim artıkın EJ'likten* tamamen kurtuldum diyebilirim; yıllardır masa tenisi oynamamanın doğal sonucu olsa gerek: son yıllarda ne ekipman çıktı, hangi lastik daha hızlı hangisi daha zıplak, hangi tahta daha sert hangisi yumuşak, hangi top ne kadar falso alır ya da verir, yeni kız tahtaları hangileri, lastikler niye rengarenk oldular, acaba yeşili mi daha çok çekiyor yoğusam moru mu, falan filan... Yeni nesil için bişey ifade etmez ya, "zamklama" ve buna bağlı hastalıklara (bkz. "ütü metodu") hiç değinmeyeceğim bile... Tüm bunlar bana artıkın teğet geçiyorlar... 

Halbuki, bilen bilir, aranızdan bazıları gibi ben de kader kurbanı idim ve durumum çok acıklıydı; o dönemlerden kalan şu fotolar durumumu biraz olsun izah ediyor olsa gerek:

Bir zamanlar maziye bak!

Genç kardeşlerim:  siz siz olun, bizim vakti zamanında düştüğümüz bu durumlara düşmeyin; mottonuz: "tek tahta, tek lastik, bol antrenman" olsun... Başka da bişey demek istemiyorum, beni anlayan anlar...

2022'nin hepinize sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesi dileklerimle...

Ping the now "clean" Pong

*EJ kime denir?

• Beğen 4
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..