Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Raket Tahtasına çin Lastiği

Recommended Posts

Hazır rakete çin lastiği kullanılması her durumda amatör raket kullanımından iyidir. Ancak tahtaların belirli bir kalitede ve dengede yapılmadığını göz önünde bulundurarark ucuz bir tahtada almanızı tavsiye edebilirim. En azından tahtanın bir standardı olacaktır. Tıpkı kullanacağınız çin lastiklerinin amatör lastiklerden daha iyi olması gibi düşünebilirsiniz. Tabii bunun için maliyet önemli. Hiç olmaması yerine böyle bir uygulamaya gitmeniz yine de bir yarar sağlayacaktır ama tahtaları iyi temizlemeniz ve mümkünse söktak kolay olsun diye zımparalayıp hafif bir cila atmnanızda yarar var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kombinasyon raketlerden geç haberim olduğu için önceden aldığım bir sürü hazır raket var elimde.butterfly ın falan.diyorum ki acaba hazır raketlerin lastik ve süngerlerini söksem güzelce.yerinede çin lastiği taksam diyorum.nasıl olur ki.

Ben de boyle bir sey denemeyi planliyorum. Bu yuzden aseton kullanarak hazır raketimin lastiklerini soktum. Bir de wd40 diye bir solusyon varmis. Bu solusyon baya bir ise yarayabilir. Denemek lazım.

Aseton ile lastikleri zar zor cıkartmama ragmen biraz da olsa lastik parcalari tahtanin uzerinde kaldi. Bu yuzden tahtayi zımparalamak gerek. Su asamada ben tahtayı zımparalayıp, yeni lastikleri alıp tahtaya yapıstıracagım. Ama bunu ne zaman yaparım Allah bilir.

Siz, eger hazır raket tahtasına yeni aldıgınız çin lastiklerini yapıstırırsanız ve deneyiminizi bizlerle paylasırsanız cok memnun oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..