Jump to content
Masatenisi.org Forum

Şehir bazlı Oynanacak yerler sekmesi güncellenmesi talebi

esrarte

Recommended Posts

Merhaba sayın Forum yetkilileri, birkaç yıldır gözüme çarpan, fakat yetkim olmadığı için güncelleyemediğim bir "Topic" konusundaki maruzatımı dile getirmek istiyorum. Gerek Beyoğlu, gerek altunizadedeki veteran derneği, gerek göztepe'deki yıldız raketler kulübü olsun, gerekse adını hatırlamasam da kadıköy boğaya yakın konumlanmış bir masa tenisi salonu olsun; yıllardır güncellenmeyen masa tenisi oynanabilecek yerler konusunun güncellenmesini talep ediyorum. Son gönderilerden bu yana sadece istanbul'da 3-4 tane yeni yer açılmış durumdadır. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 hours ago, Ertan said:

Yeni açılan yerleri biz belirlemiyoruz. Açan kişiler detaylı bilgileri gönderiyorlar biz ekliyoruz.

Yani hocam bilemedim bu sistemin camiaya ve masa tenisi severlere faydasını, tabi siz bilirsiniz. İşleyişinizi bu şekilde yapıyorsanız birsey diyemem. Yeni açılan yerleri belirleme gibi bir görevinizin olması gerekmiyor bence isim ve adres bilgisini koymak için, nacizane fikrim. Masa tenisçiler bir şekilde sadece anadolu yakasında 6-7 yer sayabilir mesela. Yazılmayan yerler kendileri burada var olmak istemediklerinden mi yazmıyorlar yani, icazet mi alınmalı dernek-kulüp-oyun salonlarından acaba? Mesela dernek veya kulüpseniz "açan kişiden" bir süre sonra bahsedemezsiniz. Yıllar içerisinde bir yönetim kurulu vardır ve onlar değişir. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burası bir forum alanı. İçeriğini üyeler oluşturuyor. Biz haber üreten bir medya değiliz.

Ben şahsen tek bir yerde oynuyorum. Yeni açılan yerlerden haberim bile olmuyor. Hele diğer şehirlerdeki yerleri hiç bilme imkanım yok. 

Yeni açılan salon veya derneğin ilgilileri (veya oraya giden üyeler de olabilir) yazıp bildirirlerse ekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Ertan yazdı:

Yeni açılan yerleri biz belirlemiyoruz. Açan kişiler detaylı bilgileri gönderiyorlar biz ekliyoruz.

2 saat önce, esrarte yazdı:

Yani hocam bilemedim bu sistemin camiaya ve masa tenisi severlere faydasını, tabi siz bilirsiniz. İşleyişinizi bu şekilde yapıyorsanız birsey diyemem. Yeni açılan yerleri belirleme gibi bir görevinizin olması gerekmiyor bence isim ve adres bilgisini koymak için, nacizane fikrim. Masa tenisçiler bir şekilde sadece anadolu yakasında 6-7 yer sayabilir mesela. Yazılmayan yerler kendileri burada var olmak istemediklerinden mi yazmıyorlar yani, icazet mi alınmalı dernek-kulüp-oyun salonlarından acaba? Mesela dernek veya kulüpseniz "açan kişiden" bir süre sonra bahsedemezsiniz. Yıllar içerisinde bir yönetim kurulu vardır ve onlar değişir. 

Sayın esrarte, Ertan Beyinde belirtiği gibi talep olursa oynayacak yerlere eklenebilir. Aşağıdaki gibi bir formatta bilgiler gelirse yaparız.

Bu Örnek gibi

Yer : Veteran Masa Tenisçileri Derneği

Masa Sayısı : 14 (6'sı geniş oyun alanına sahip, 2'si hocaların genellikle ders verirken kullandığı minik salonlarda, diğer 6'sı ise Salı, Perşembe ve Cuma günleri kullanıma açılan ve salonun üst katında bulunan okula ait spor salonunda kuruluyor.)

Salon Durumu : Parke zemin (büyük spor salonunun parkesi pvc) Işık durumu iyi, tavanı orta yükseklikte (yaklaşık 4m, spor salonu ise yaklaşık 8-9 mt). Kafeterya ve duş var. Bazı günler kalabalık olabiliyor fakat masa bulmak çok uzun sürmüyor. Ulaşımı kolay, E-5 Bahçeler durağına (karşısı Medical Park durağı) 850m yürüme mesafesinde. Arabayla ise 1,7km. Kroki için yandaki linke bakabilirsiniz. http://vmtd.org/SalonKroki.jpg

Saatler : Pazartesi - Cuma 16:30 - 22:00 | Cumartesi - Pazar 13:00 - 20:00

Otopark : Var

Ücret : Güncellenen ücretler için dernek müdürüyle görüşünüz.

Ders : Alınabiliyor

Adres : Ali Fuat Cebesoy İ.Ö.O, Örnek Mh. Ercüment Batanay Sk. No: 24 Ataşehir - İstanbul

İlgili Kişi : Mustafa Baydemir (Dernek Müdürü)

Telefon numarası : 0216 315 20 20 (Aynı zamanda faks numarasıdır)

Web Adresi : http://www.vmtd.org/ - http://www.ttvets.com/

E-Posta Adresi : ttvets@gmail.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..