Jump to content
Masatenisi.org Forum

Regionalliga (Almanya) da bir maç

Recommended Posts

9 saat önce, Timo Boll yazdı:

Kımse abi ben kiloluyum ondan oynayamıyorum demesin 

Bu arkadaş eminim çok sağlam bir alt yapı almış. Kendisi kilolu olsa da ayakları gideceği yeri çok iyi biliyor:D Diğer yaptığı teknik vuruslara değinmeye bile gerek yok:bye:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Bilal OLGUN

Size katılıyorum. Çok iyi bir tesbit.

Bu genç gibi kilolu ve alt yapısı sağlam çok oyuncular gördüm. Benim burda asıl dikkatimi çeken, kilolu bir oyuncunun bunun gibi güçlü olabilmesi idi. Karşılaştırabilmeniz için:

Bu coğorafyada sporcunun gücü JooLA Q-TTR-Puanı ile ölçülür. Bu gencin Puanı: 2233 Puan

Aynı sıralamada  Almanyada birinci sırada  Ovcharov :2649 Puan

ikinci sırada       Timo Boll:2633 Puan 

Aynı sıralamada en iyi Türk sporcuları şu an için:              Abdullah Talha yiğenler : 2299 Puan

ve  İbrahim Gündüz: 2299 Puan

Bu puanları karşılaştırırsanız, bu gencin oyununu daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Timo Boll yazdı:

@Bilal OLGUN

Size katılıyorum. Çok iyi bir tesbit.

Bu genç gibi kilolu ve alt yapısı sağlam çok oyuncular gördüm. Benim burda asıl dikkatimi çeken, kilolu bir oyuncunun bunun gibi güçlü olabilmesi idi. Karşılaştırabilmeniz için:

Bu coğorafyada sporcunun gücü JooLA Q-TTR-Puanı ile ölçülür. Bu gencin Puanı: 2233 Puan

Aynı sıralamada  Almanyada birinci sırada  Ovcharov :2649 Puan

ikinci sırada       Timo Boll:2633 Puan 

Aynı sıralamada en iyi Türk sporcuları şu an için:              Abdullah Talha yiğenler : 2299 Puan

ve  İbrahim Gündüz: 2299 Puan

Bu puanları karşılaştırırsanız, bu gencin oyununu daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Bilgi için teşekkürler. Puan sıralamasını yazmamış olsanız bile oyun kalitesi çok yüksek. Kendim Alman alt Lig maçlarını takip ediyorum. Kamera açısı ve oyuncu kalitesi çok yüksek. Daha önce bu oyuncuyu izlemiştim. Buna benzeyen daha kısa ve ayakları çok çalışan biri daha var. Çok can yakan oyunu vardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Saadettin yazdı:

Bu arkadaş bu kiloyla bunları yapıyorsa kiloların bir kısmını verse yani "fit olmasamda en azından ciddi bir miktarını azaltayım" dese sıralaması ne olurdu merak ettim. Hareketleri çok düzgün ve temiz.

Aklıyla oyunu kurmus, attıgı top onune geliyor, kilo ile ilgili bir sıkıntısı yok gibi. Keyif yapar gibi kendi kendine oynuyor. Alıyor veriyor, oynadıgı oyunun tadına varıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..