Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Bir Raket Aldım

Guest asada

Recommended Posts

arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim ben masa tenisine yeni başladım kırtahsiyeden bir raket aldım ama sanırım bu raket sadece bir kalıp sadece tahta üzerinde lastik var oda tırtıllı acaba başka bi lastiği zamklamam mı lazım yoksa böyle bir raket uygun mu :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun diyelim, yeni başladığın için.Kırtasiyeden aldığın raket sadece hevesini alabilecek bir raket olur.Eğer bu oyunu gerçek anlamda oynamayı düşünüyorsan o raket yetersiz kalır.Raket üzerine yani o raket üzerine lastik yapıştırılmaz.Sadece tahtalara yapıştırılır.Tabi bu tahtalar ayrı olarak satılır.Eğer biraz siteyi ve forumu dolaşırsan konulardan anlaşıldığı gibi, raketlerle ve bu sporla ilgili daha geniş bilgin olur.Sıkılmadan istediğin soruyu yazabilirsin bu foruma.Fakat forumu incelersen ilk başta iyi olur çünkü ele alınmış konuları tekrar yazmaya gerek yok ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..