Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Cayman Tahta

Recommended Posts

temelde defansif bir tahtadır ama defansif tahtalara göre biraz daha fazla atar. inanılmaz hafiftir donic in en hafif tahtasıdır ama çok kalın bir tahtadır bu nedenle tuhaf görünür. masaya vurmamaya dikkat edin son derece yumuşak olup hemen çöker vurduğunuz kısım.

bir taraf defansif tırtıl diğer tarafa ince süngerli bir defansif lastik ile tackiness gibi veya 1.5 veya 1.8 mm aşmayan süngere sahip globe 999 gibi backspin yeteneği çok fazla olan bir lastik bence iyi gider.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtayı 1 haftadır kullanıyorum.Daha önce Butterfly Grubba Variant All- tahta kullanıyordum.Cayman bu tahtaya göre çok daha fazla ofansif diyebilirim(All+).Tahta gerçekten çok hafif,galiba 70gr.,bilekleri hiç yormuyor.Kontrolü çok güzel,topu çok iyi hissediyorsun.Tahtanın orta kalın katmanı balsa olduğu için çok yumuşak(kenar bantı kullanmak şart) fakat dış katmanı baya sert.Bu sayede kullandığınız lastiğe göre def. veya ofansif oynıyabiliyorsunuz.Ben bh. de Dr. Naeubauer scalpel ox,fh.de stiga carbo 2.0 mm. kullanıyorum.İyi sonuç aldığımı söyliyebilirim.Diğer arkadaşlarında fikrlerini ve yorumlarını bekliyorum. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..