Jump to content
Masatenisi.org Forum

All-around Tahta

Misafir

Recommended Posts

Valla bende Andro SC Carbon light all+ var, çok memnunum. Şu anda yedek olarak da Butterfly balsacarbo x3 all+ alacağım. Onu da deneyince haber veririm...

nasil bir tahta sozunu ettiginiz? kontrollu ve hissedebilecegim bir tahta istiyorum, dokundugum kadar tepki verecek.

ayrica andro marka urunlerini turkiye de nereden bulabiliyoruz?

butterfly, donic, tibhar markalarini nerden bulabilecegimizi biliyorum ama, digerlerini bilmiyorum.

tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben netten aldım Dandoy'dan... benim tahtam çok kontrollü ama biraz sert olduğu için hissi çok çok iyi değil ama kötü de değil... Yanlız dokunduğun kadar tepki vereceği kesin...

Eger bir gun Istanbul'a yolun duserse bulusup masa tenisi oynamak isterim. Hem ben Andro'yu denerim hem de sen de daha once denememissen benim kombinasyonalri denersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

kontrollü bir all-around oyun (atak/defans) için hangi tahtayi tavsiye edersiniz?

stiga all-around ve butterfly timo boll aklima ilk gelenler.

Bence de Andro cok guzel gibi duruyor. Daha once denemedim ama kullananlar cok ovuyorlar. Karar senin. Detaylı bilgi www.ilknurspor.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir arkadaşıma www.colestt.com üzerinden Dawei Matrix tahta + Palio CJ8000 fh + LKT XP bh lastik kombinasyonu aldım. Toplam shipping dahil 61 ytl'ye geldi. Hissi oldukça güzel, bol kontrollü ama yavaş bir tahta da sayılmaz. Sapı ele iyi oturuyor. Lastikler de bu tip oyun için beklediğimden de iyi çıktı. Zaten siteyi işleten kişi birçok yabancı forumda tanınıyor ve bu işi amatör ruhu ile yapıyor. Her türlü soruyu bezmeden cevaplıyor. Size ve forumdaki tüm arkadaşlara tavsiye ederim. Bahsettiğim kombinasyon dışında da birçok Çin malı düzgün kaliteli ürün mevcut.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

kontrollü bir all-around oyun (atak/defans) için hangi tahtayi tavsiye edersiniz?

stiga all-around ve butterfly timo boll aklima ilk gelenler.

donic waldner dicon, waldner allplay, yasaka sweden classic kullanıp beğendiğim tahtalar. Hepsi aşağı yukarı aynı hızdalar. Ve hepsinin iyi gittiği lastikler var. Waldner allplay ile vario cooper soft (sriverden (L) daha hızlı ve spinli ama kesmesi ve kontrolü de süper; ayrıca bu ikilide burgular/spinler ve kesmeler daha yavaş ve dolu gidiyor), yasaka ile dhs tnt (hızlandırıcı etkili allround bir lastik ve gerçekten çok hoş bir hissi var) dicon ile tackiness d ve tibhar vari spin d.tecs gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 97 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..