Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Coppa

Misafir

Recommended Posts

arkadaşlar bu hafta sonu cumartesi günü kısa süreli do olsa donic coppa kullanma fırsatı buldum. diğer kullanan arkadaşlar ne derler bilemem ama ben çok kısa süre kullanmama raümen hayran kaldım. istediğiniz herşeyi yapabiliyosunuz kesme den tutunda spin e kadar. özellikle harkulade düzeyde dolu spinler atabiliyosunuz

kullandıysanız sizin görüşleriniz???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Raketimin forehand tarafında coppa jo gold var. Bu laastik donic markasının en hızlı ve spinli lastiği.Ama sadece lastik yeterli değil. Tahta da önemli. 3 aydır kullanıyorum. yalnız ben spin yerine sert vuruşlar için kullanıyorum ve memnunum. donic markasının coppa adında 5 farklı lastiği var sen hangisini kullandın ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu hafta sonu cumartesi günü kısa süreli do olsa donic coppa kullanma fırsatı buldum. diğer kullanan arkadaşlar ne derler bilemem ama ben çok kısa süre kullanmama raümen hayran kaldım. istediğiniz herşeyi yapabiliyosunuz kesme den tutunda spin e kadar. özellikle harkulade düzeyde dolu spinler atabiliyosunuz

kullandıysanız sizin görüşleriniz???

açıkçası dikkat etmedim arkadaşla antremandan sonra 2 maç yaptık. gitmeden önce 1 5 dk kadar denedim bir set oynadık

yani sadece donic coppa olduğunu biliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..