Jump to content
Masatenisi.org Forum

Darker Hinoki 7p-2a Hakkında Bilgi Verir Misiniz ?

TheDeimosS

Recommended Posts

Bu tahtanın darker 7p-2a.7t sini kısa bir süre kullanmıştım. Üretici bilgisi...Sizin ilgilendiğiniz tahtanın daha hızlısı diye görünüyor. Üretim kalitesi çok iyi. Düz saplısını kullanmıştım elime çok iyi oturmuştu. Saf 7 katlı hinoki, topta dokunuş anında Çelik’le vuruyormuşum gibi bir ses çıkarıyordu. Sert bir hinoki kaplamalara sahip olmasına rağmen ağacın cinsinden dolayı  bize topun dokunuşunu hissettirebilen bir tahtaydı. Hızlı ,hisli ve hızına göre kontrollü bir  tahtaydı. Hinoki bir tahta kullanmak istiyorsanız. Alınabilecek en iyi markalardan biridir. Bende ikinci el olarak sayın moderatörümüz Emre İmamoğlu’ndan almıştım. Forumda bu aralar pek görünmüyor. Size daha faydalı bilgiler aktarabilirdi. Bizde bu markanın tahtalarını kullanan çok olmaya bilir. Şansınız bol olsun diyeyim. 

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

19 saat önce, bellek yazdı:

Bu tahtanın darker 7p-2a.7t sini kısa bir süre kullanmıştım. Üretici bilgisi...Sizin ilgilendiğiniz tahtanın daha hızlısı diye görünüyor. Üretim kalitesi çok iyi. Düz saplısını kullanmıştım elime çok iyi oturmuştu. Saf 7 katlı hinoki, topta dokunuş anında Çelik’le vuruyormuşum gibi bir ses çıkarıyordu. Sert bir hinoki kaplamalara sahip olmasına rağmen ağacın cinsinden dolayı  bize topun dokunuşunu hissettirebilen bir tahtaydı. Hızlı ,hisli ve hızına göre kontrollü bir  tahtaydı. Hinoki bir tahta kullanmak istiyorsanız. Alınabilecek en iyi markalardan biridir. Bende ikinci el olarak sayın moderatörümüz Emre İmamoğlu’ndan almıştım. Forumda bu aralar pek görünmüyor. Size daha faydalı bilgiler aktarabilirdi. Bizde bu markanın tahtalarını kullanan çok olmaya bilir. Şansınız bol olsun diyeyim. 

Çok teşekkürler kafamda birkaç şey canlandı sayenizde. peki bu tahtayı satın alacağım bir site veya ikinci elden satan birisi var mı biliyor musunuz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde kullanılan bir marka olduğunu pek sanmıyorum. İkinci elini bulmak zor olabilir. Genelde Asya piyasası ve Japonya (üretim yeri) da satıcılarında bulabilirsiniz. iruiru.com da var. Tabletennis11 de satıyor ama sizin istediğiniz model satışta görünmüyor. Bu covid ortamında yurtdışı alışverişlerinde nakliye ve bekleme süreleri nasıldır bilemiyorum . Artık top sizde neyi , nereden alacağınıza ve ne yapacağınıza siz karar vereceksiniz. İyi şanslar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Darker marka tahtalar uzun yıllardır hinoki agaçtan yola çıkara üretim yapıyorlar ve hinoki ağaç katmanlı tahta alacaksanız bence en iyi firma.. 

Önceki tahtanızı bilmiyorum tahta sert olmasına rağmen ana tahtadan sapa doğru ve elinize uzanan titreşim hissi iyidir ve özellikle topspin oynuyorsanız topu daha iyi hissedersiniz. Kullanacağınız lastiklerle daha belirli olur ama tahtanın karakteristik açısı yüksektir. Lastikleri doğru kombine ederseniz masadan açılarakta rahatlıkla topspin üretebilirsiniz. 

Den yazdıpınız tahtayı değil ama aynı tahtanın karbon versiyonunu kullanmıştım. Ama yazdığınızı tercih ederdim.

Bellek'te çok güzel yorumlar eklemiş zaten ve hem fikir olduğumuz görünüyor. (Kendisine selamlar bu arada) 

Tahtanın sadece ülkemizde bulunabilme zorluğu var. Eğer getirtme şansı bulamazsanız Butterfly Hinoki tahtalarına da bakabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Saadettin yazdı:

Darker marka tahtalar uzun yıllardır hinoki agaçtan yola çıkara üretim yapıyorlar ve hinoki ağaç katmanlı tahta alacaksanız bence en iyi firma.. 

Önceki tahtanızı bilmiyorum tahta sert olmasına rağmen ana tahtadan sapa doğru ve elinize uzanan titreşim hissi iyidir ve özellikle topspin oynuyorsanız topu daha iyi hissedersiniz. Kullanacağınız lastiklerle daha belirli olur ama tahtanın karakteristik açısı yüksektir. Lastikleri doğru kombine ederseniz masadan açılarakta rahatlıkla topspin üretebilirsiniz. 

Den yazdıpınız tahtayı değil ama aynı tahtanın karbon versiyonunu kullanmıştım. Ama yazdığınızı tercih ederdim.

Bellek'te çok güzel yorumlar eklemiş zaten ve hem fikir olduğumuz görünüyor. (Kendisine selamlar bu arada) 

Tahtanın sadece ülkemizde bulunabilme zorluğu var. Eğer getirtme şansı bulamazsanız Butterfly Hinoki tahtalarına da bakabilirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ediyorum sağolun. Şuan kullandığım tahtam el yapımı rosewood nct 7 alternatifi bir tahta. Çok memnunum ama merak duygusu biraz ön plana çıkıyor. Elimdeki birkaç parça malzemeyi çıkarıp başlıkta yazdığım darker tahtasını almak istioyurm. tt11 sitesinde 90€ gibi bir fiyatı var. Elimde H3 National var ama oyun tarzıma pek uygun değil. Lastiği tam anlamıyla kullanamıyorum. Fh de Mx-P , R50 (şuan ön planda bu var) , Omega Serisi (muhtemelen 5 pro) ve Rakza 9 (ikinci el uygun bulursam tenergy 64 veya 05 fx) almak istiyorum. bh de elimde reactor thunder var onu eskiteceğim arık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..