Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çabuk Yapışan Ve Kolayca Ayrılmayan Bir Yapıştırıcı önerirmisiniz

Misafir

Recommended Posts

Merhaba

özellikle çin lastikleri biraz zor yapışıyorlar bizde coppa light denilen donic ürünü bir yapıştırıcı var ve kenarlardan sıkça açılma yaşıyoruz. Bu durum sadece çin kökenli lastiklerde oluyor bunu peşinen belirteyim muhtemelen sert süngerleri nedeniyle olabilir.

Kolayca ayrılmayan (tabiki gerektiğinde ayrılabiliecek) yaklaşık 5 dakika içinde kuruyabilen bir yapıştırıcı önerisine ihtiyacım var.

hızlandırıcı etkisine gerek yok sağlam ve düzgünce yapıştırsın ve istediğimizde zorluk çıkartmadan ayrılabilsin kafi

çok çok teşekkürler

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özellikle çin lastikleri biraz zor yapışıyorlar bizde coppa light denilen donic ürünü bir yapıştırıcı var ve kenarlardan sıkça açılma yaşıyoruz. Bu durum sadece çin kökenli lastiklerde oluyor bunu peşinen belirteyim muhtemelen sert süngerleri nedeniyle olabilir.

Kolayca ayrılmayan (tabiki gerektiğinde ayrılabiliecek) yaklaşık 5 dakika içinde kuruyabilen bir yapıştırıcı önerisine ihtiyacım var.

hızlandırıcı etkisine gerek yok sağlam ve düzgünce yapıştırsın ve istediğimizde zorluk çıkartmadan ayrılabilsin kafi

Selam.

Ben de donic persson speed light kullanıyorum ve çin lastiklerine karşı bende aynı sorunu yaşıyorum. :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..