Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler İstanbul

Guest muradfakir

Recommended Posts

Merhaba - Istanbul Bahçelievler de (YAYLA) Masatenisi için bildiğim sadece 2 veya 3 cafe var ama düzgün ve uygun olmadığını düşünüyorum (KAHVE).

bu bölgeye yakın önerebileceğiniz yer var mıdır ? (Akşamları ve haftasonarı oynamak için müsait oluyorum.

tşk ler. Murad

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat merhaba

bende oralarda oturuyorum. ne yazıkki çevremizde uygun bir yer yok.

bu cumartesi UPS spor salonunda herkese açık turnuva yapılacaktır. saat 12 de başlayacak.

bu yakanın şimdilik en güzel yeri. seyitnizam tramvay durağında rahatlıkla gelebilirsin.

cumartesi günü gel tanışalım. bende orada olacağım inşaallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mustafa,

bu cumartesi benim için uygun olur diye düşünüyorum,

turnuva için hazır olduğumu sanmıyorum ama maç yapma imkanım olursa gelmek isterim,

gerçi Turnuva gününde / yarışmacı harici maç olur mu bilemiyorum,

ne dersin - maç yapabilirmiyiz / eğer iyi sem belki ben de katılırım :)

gerçi çok uzun zamandır oynamıyorum :(

Murat merhaba

bende oralarda oturuyorum. ne yazıkki çevremizde uygun bir yer yok.

bu cumartesi UPS spor salonunda herkese açık turnuva yapılacaktır. saat 12 de başlayacak.

bu yakanın şimdilik en güzel yeri. seyitnizam tramvay durağında rahatlıkla gelebilirsin.

cumartesi günü gel tanışalım. bende orada olacağım inşaallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OK - Eğlenelim / yenelim ve yenilelim (korku nerden çıktı şimdi anlamadım ?) - Murad

Sonucta katılanların cogu elenecek. Yenilmekten korkmamak gerek. Sansınızı denersiniz. Tıpkı benim gibi ;):
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OK, ben niyetlendim valla - yarın 12:00 gibi UPS de olurum yada biraz daha erken gelebilirim sanırım / görüşmek üzere / MURAD

Ben yanlis yorumladim sanirim. Ozellikle burayi: "eğer iyi sem belki ben de katılırım :)". Insallah ben de Cumartesi gelip o guzel ortamda bulunabilirim.

Gorusmek uzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Murat ben Bağcılarda oturuyorum ve her cuma akşamı Bağcılar kültür merkezinde saat 19.30-21.00 arası antraman yapıyoruz oğlumla beraber.Oynamak istiyorsan buyur gel msn adresim mnfsaksoy@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sonucta katılanların cogu elenecek. Yenilmekten korkmamak gerek. Sansınızı denersiniz. Tıpkı benim gibi ;):

Valla, onceden de demis oldugum gibi turnuvada dagildim :sasi: Ama, cok guzel bir ortamda bulundugum icin mutluyum. Insallah UPS NİSAN'a da katılabilirim ve bu sefer guruptan cikabilirim. Yavas yavas ilerlemek gerek zaten ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

geçen cuma geldim Bağcılar Kültür Merkezine,

önce almadılar / Müdür hn ı ve misafirleri oynuyorlarmış... ama neyse daha sonra kabul ettiler ve Fatih te oturan bir arkadaş ile biraz antreman yaptıktan sonra maç ta yaptık / iyi oldu - sizlerin cep telefonu olmadığı için de ulaşamadım :(

haftaya hayırlısı ile , bakalım vakit bulursam gelirim - görüşmek üzere / Murad

Merhaba Murat ben Bağcılarda oturuyorum ve her cuma akşamı Bağcılar kültür merkezinde saat 19.30-21.00 arası antraman yapıyoruz oğlumla beraber.Oynamak istiyorsan buyur gel msn adresim mnfsaksoy@hotmail.com
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

saat 20:00 de işten çıktım,

20:30 a kadar sizi aradım cep ten ulaşamadım, zaten gelmem 21:00 i bulurdu,

bu yüzden ne gelebildim - nede haber verebildim / başka sefer e kısmetse :(

selamlar murad

19:30 da oradayız bekleriz
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saat 20:00 de işten çıktım,

20:30 a kadar sizi aradım cep ten ulaşamadım, zaten gelmem 21:00 i bulurdu,

bu yüzden ne gelebildim - nede haber verebildim / başka sefer e kısmetse :(

selamlar murad

murat biz her hafta 21 re kadar ordayız istediğin zaman gelebilirsin eğer bir aksilik olursa ben seni haberdar ederim.Telefon üzerimde olmadığı için duymamışım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

slm millet .ben güngörende oturuyorum. fazla tecrübeli olduğum söylenemez, daha çok antreman sporcusuyum. ama yaşım genç ilerletebileceğimi düşünüyorum. fakat mekan zaman ve partner sıkıntım var. ilgilenenler için cep:05558749079, msn:fukokurt@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..