Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Da En Ucuz Ekipman Satan Yer Neresi?

Guest seklas

Recommended Posts

Selam,

Tufan bey Joola nın, Atilla bey(Telekom) Donic in temsilciliğini yapıyorlar.Forumdan onların tel. numaralarına ulaşabilirsin.

Öyle dükkan bazında arıyorsan Ankara da yok.

Ama bence en iyisi temsilci abilerle görüşmendir.

Ya da forumdaki ekipman satanlar bölümünde istediklerini belirt.Uygun olan varsa zaten sana ulaşırlar.

Hoşçakal :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

SELAMLAR

BENDE TÜRKİYEDE MALZEME BULMA SIKINTISI ÇEKİYORUM. İNTERNETTEN ALMANYA VEYA AMERİKADAN ALIŞVERİŞ YAPIYORUM. AMA BANA GELİŞİ ÇOK UZUN SÜRÜYOR. VE KARGO MASRAFI DA ÇOK FAZLA GELİYOR. ALDIĞIM İSTİHBARATA GÖRE NİSAN BAŞI GİBİ BİZ MASA TENİSİ TUTKUNLARI İÇİN YENİ BİR ALIŞVERİŞ SİTESİ AÇILIYOR. ADAMLAR 6-7 TANE BAYİLİK ALMIŞLAR. HER YERE DE REKLAM VERİYORLARMIŞ. AMA SİTE DAHA AKTİF OLMADIĞI İÇİN REKLAMLARI BAŞLATMIYORLARMIŞ. AYRCA HER ALIŞVERİŞ YAPANA ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERECEKLERMİŞ. UMARIM DÜZGÜN MARKALAR GETİRİRLER VE FİYATLARI DA DİĞER ÜLKELERLE AYNI OLUR. BÖYLE BİRŞEYE İHTİYACIMIZ VAR.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SELAMLAR

BENDE TÜRKİYEDE MALZEME BULMA SIKINTISI ÇEKİYORUM. İNTERNETTEN ALMANYA VEYA AMERİKADAN ALIŞVERİŞ YAPIYORUM. AMA BANA GELİŞİ ÇOK UZUN SÜRÜYOR. VE KARGO MASRAFI DA ÇOK FAZLA GELİYOR. ALDIĞIM İSTİHBARATA GÖRE NİSAN BAŞI GİBİ BİZ MASA TENİSİ TUTKUNLARI İÇİN YENİ BİR ALIŞVERİŞ SİTESİ AÇILIYOR. ADAMLAR 6-7 TANE BAYİLİK ALMIŞLAR. HER YERE DE REKLAM VERİYORLARMIŞ. AMA SİTE DAHA AKTİF OLMADIĞI İÇİN REKLAMLARI BAŞLATMIYORLARMIŞ. AYRCA HER ALIŞVERİŞ YAPANA ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERECEKLERMİŞ. UMARIM DÜZGÜN MARKALAR GETİRİRLER VE FİYATLARI DA DİĞER ÜLKELERLE AYNI OLUR. BÖYLE BİRŞEYE İHTİYACIMIZ VAR.

Böyle bir site kesin açılacak mı? Ürün yelpazesi dediğiniz gibi geniş olsa mükemmel olur. Mesela Butterfly ile ilgili www.butterflyonline.com da olan bütül ürünler satılıyor olmalı. İnşallah böyle bir site olur gerçekten.

Ben en son presports.com'dan sipariş ettim bazı şeyler. Daha önce buradan ürün satın alan var mı acaba? Ne kadar zamanda ulaştı bilgi alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda ben bütün alışverişimi www.hazerspor.com adresinde giresun temsilcisi aracılığıyla yapıyorum ve şahsen çok memnunum. size de tavsiye ederim. siparişten en geç 2 gün sonra geliyo ve kargo ücretide 3 YTL...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben en son presports.com'dan sipariş ettim bazı şeyler. Daha önce buradan ürün satın alan var mı acaba? Ne kadar zamanda ulaştı bilgi alabilir miyim?

Selam.

Ben iki kez presporttan ürün aldım.yakın zaman içinde de tekrar alışveriş yapmayı planlıyorum.Çok sayıda çin markası var. Malezya dan kargo ücreti (ptt yoluyla) 1 kg. için yaklaşık 12$, yani oldukça iyi. 14-18 günde elime ulaştı. fiyatları da oldukça cazip bayağı bi araştırmadan sonra belki de çin lastik ve tahtalarının satıldığı en ucuz yer diyebilirim. Avrupa ve japon markalarıda uygun fiyatlı ama Çin lastikleri veya tahtalarına ilgi duyuyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

presportstaki fiyatlar cin lastikleri haric avrupayla hemen hemen ayni. cin lastikleri ucuz ama kargo ve yolda geçen süre üzerine eklenince o da yükseliyor. bu yeni açilacak olan sitede eminim ki çin lastikleri de olacak. 10 gün daha beklemeyi uygun görüyorum. zaten presports tan gelene kadar o site açilmis olur. bizde beklemeye degip degmedigini görürüz.

Aslında ben Presports un normal fiyatlardan biraz daha ucuz olduğunu düşünüyorum. Yol parası da çok fazla değil. Şöyle değerlendireyim. Türkiye'den almaktansa oradan almayı tercih ettim fiyatlarından dolayı. Avrupada ise mesela Tackifire C Soft'u alabileceğim bir yer bulamadım. Bana bu lastiğin bir çifti yol parasıyla birlikte 68 USD'ye geldi. Bence çok iyi fiyat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..