Jump to content
Masatenisi.org Forum

Indirilebilinir Mac Videoları (kacirmayin)

Guest gazelle

Recommended Posts

www.usmtt.tk bu sitede ne ararsaniz var. 2001 yilindan itibaren butun videolar var :D:

Evet ben de oradan bir cok video indirmeye baslamıstım. Lakin, o sitedeki videolarin kalitesi cok kotu. Zaten boyutları yaklasik olarak 10MB civarlarinda. Benim videolari megaupload tan indiriyorum. Siteme koyup sizlerle paylastigim videolarin herbirinin boyutlari ~200MB civarlarinda. Dolayisi ile goruntu kalitesi kotu olan hic bir videoyu paylasmak istemedim.

Isterseniz daha oncede sizlerle paylastigim bir numarali masa tenisi videolarinin bulundugu siteden de bu videolari indirebilirsiniz. Yalniz videoları megaupload tan indirdiginiz icin her bir downloadtan sonra 600 - 700 dakika beklemek zorunda kalacaksiniz. Ben oradaki videolari daha once indirip kendi siteme koyarak. Sizlerin videolara hızlı bir sekilde hic beklemeden ulasabilmenizi saglamak istedim.

Ana kaynak site: http://lucioping.altervista.org/

Saygilar.

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Schlager-Chila, Boll-Samsonov, Ma Lin-Wang Liqin, Ryu Seung Min-Wang Hao maclarini asagidaki linkten indirebilirsiniz.

http://akademik.bahcesehir.edu.tr/~onur/tt/

İyi seyirler.

Onur Baskirt

çok ama çok teşekkür ederim ben de bunlardan bazılarını google dan izliyodum gerçekten teşekürler indirmeye yeni başladım. alında pek indirme taraftarı diilim yani kotalı hesabım var ama masatenisi için buna değer. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Schlager-Chila maçını izlediniz mi? Ma-Wang maçından sonra o kadar yavan geliyor ki insana. Arada çok büyük bir kalite farkı var sanki.... Birinde acayip yavaş bir oyun, diğerinde fırtına gibi sanki aralarında bi 10-20 yıl var gibi. Acaba öyle :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oncelikle herkese ben tesekkur ederim. Onumuzdeki 5-10 gun icinde bu videolar yerine yeni maclar koymaya calısacagım. Buradan size durumu bildiririm.

haber verirsen çok sevinirim 3 ünü indirdim. divx i indirmedim. maçlar harika özellikle wang liqun 7-0 dan set çeviriyo hayran kaldım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haber verirsen çok sevinirim 3 ünü indirdim. divx i indirmedim. maçlar harika özellikle wang liqun 7-0 dan set çeviriyo hayran kaldım

Merak etme Ozan, yeni maclari koydugumda buradan bildirecegim. Bu konuya arada bir bakarsin. Ama oncelikle bu 4 maci belirli bir sure sitede tutmak istiyorum. Belki hala haberi olmayan uyeler olabilir. Sanirim 5-10 gun sonra yeni maclari siteye koyarim.

Bu arada ileride siteye koyacagim videolardan biri goruntu kalitesi olarak mukemmel olan Michael Maze - Werner Schlager maçı. Asıl o maçın ilk setinde neler oluyor siz onu gorun. Supriz! ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merak etme Ozan, yeni maclari koydugumda buradan bildirecegim. Bu konuya arada bir bakarsin. Ama oncelikle bu 4 maci belirli bir sure sitede tutmak istiyorum. Belki hala haberi olmayan uyeler olabilir. Sanirim 5-10 gun sonra yeni maclari siteye koyarim.

Bu arada ileride siteye koyacagim videolardan biri goruntu kalitesi olarak mukemmel olan Michael Maze - Werner Schlager maçı. Asıl o maçın ilk setinde neler oluyor siz onu gorun. Supriz! ;):

ok hevesle bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç kreanga maçı bulamadım ben yaww.Kreanga arşivi yapıyorumda kreanga maçlarını bulabilceğimiz sitelerin linklerini verebilir misiniz?Şimdiden teşekkürler......

daha önce bu adres verilmişti http://www.tt-obermarschacht.de/index1.html bütün maçlar divx galiba 3 kreanga da var ama bence maze maçları çok güzel maze hao herkese tavsiye ederim:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım 1-2 tane Kreanga maci var. İleride onuda eklerim siteye. Su anda video koyacak yer kalmadi. İleride Kreanga maci koyarsam buradan haberin olur.

Maclardan biri Russian Open Final i "Samsonov - Kreanga" kim mi kazaniyor? :))) Neyse kazanini soylemeyeyim. Videonun belki tadi kacar :)) Ama kimin kazanacagi da biraz belli gibi :)) Maci izledikten sonra kimi daha cok sevdigimi anlarsiniz. Kreanga'yı mı Samsonov'u mu? :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..