Jump to content
Masatenisi.org Forum

300 Tl Tahta seçimi

TheDeimosS

Recommended Posts

Herkese iyi günler . Son zamanlarda tahta arayışına girdim. 300 biraz zorlarsam 350Tl gibi bir bütçem var. Şuan 2. el Yinhe KLC Off+ almak gibi bir planım var. Bir diğer planım da Bilal Olgun hocamızın sattığı Hybrid Wood lardan 350Tl lik olanını almak . Aklımda sıfır olarak Andro NovaCell OFF/S , T2-S Carbon , Max Wood , Ma Lin serisinden bir tahta , Silverline 9 , Pg7 veya Pg9 , 729 Hao Shuai Champion Carbon tahtalarını düşünüyorum . Çok fazla arada kaldım . Bu tahtalar arasında Pg7 , KLC Off+ , T-2S Carbon , Max Wood , Ma Lin SC ve Silverline 9 u denedim . Hepsi çok hoştu fakat Max Wood ve KLC Off+ ekstra güzeldi . Bütçem yetmediği için ikinci el olarak almak istediğim Rosewood 5 , Tibhar Akkad ve Stiga Arctic Wood tahtalarını da arıyorum. Sizce seçimim hangi tahtadan yana olmalı ? Kontrollü atak oynamayı daha çok seviyorum ama her oyun tarzına uyum sağlayabilirim. Eğer 300 altı , 350 ye kadar yolum var , tahta satan ağabeylerim bana ulaşırsa çok sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..