Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket Yardım.

semihbera

Recommended Posts

Öncelikle merhaba yeni üye oldum buraya,yaşım 15 1 sene oldu masa tenisine başlayalı buttefly gold raketim var ama değiştireceğim.Kusura bakmayın böyle binlerce böyle soru gelmiştir.Eski konularada baktım ama tam anlamıyla fayda alamadım.Benim bütçem 200 tl masatenisi.com tıbhar lastik ve smashın tahtası var 200 tl oluyor neredeyse.Butter fly blackda 200 lira hangisini almalıyım yani combo raket mi 200 tl ye butterfly black mi?başka combo raket ve hazır raket önerebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler ve tekrardan özür dilerim sizleri aynı sorularla boğduğum için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih Kardeşim Merhaba,

Nerede yaşadığını söylersen öncelikle tavsiyem oturduğun ildeki bir masa tenisi salonuna gitmen ve hocalardan bilgi almandır.Ama öncelikle hazır raket alma. DHS,Yinhe, Sanwei gibi Çin markası ucuz yollu bir tahta ve 2 lastikle başlayabilirsin. Ucuz yollu dediysem kalitesizde demedim. Tibhar dışında alternatif olsun diye yazdım. Seçenek çok ve hepsi sana uygun. Amam mümkünse öncelikle bir masa tenisi salonu lazım ki, hem tecrübeli arkadaşlardan bilgi al hem de antrenman yap ve kendini daha da geliştir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, semihbera yazdı:

Birde bazı lastikler işte 100 100 felan bazı 9 10 oluyor.Neden öyle farklı derecelendirme var?Yani bazıları 100lerde bazı 9 felan oluyor.

Markalara göre sınıflaması değişir. A markanın lastiğin hızı yüz üzerinden 90 dır diğer markada aynı özellikteki lastiğin hızı on üzerinden 9 dur. Bazısı da 12 üzerinden rakamlar verir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..