Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fb'de Masa Tenisi Ve Ertan Bey

Guest Arsun

Recommended Posts

Daha once yazmaya firsat bulamadim ama gectigimiz persembe Ertan Bey'le tanistik. FB'de antremana davet etti beni kendisi. Cok keyifli bir gundu. Kendisi gayet iyi ve hossohbet bir insan. Onunla oynamak cok keyifliydi. Beni cok yordugunu ve de keyifli bir mac sonunda yendigini itiraf etmeliyim. :)) Burda, forum nezdinde, kendisine tesekkur etmek istedim, hem nazik daveti, hem de birlikte antreman firsatini bana verdigi icin. Insallah tekrar oynamak firsatini buluruz...

Bu arada kendisi Titanium Wood ile oynuyor. Bir ara raketleri degistik, ben de onun raketini deneme firsatini buldum. Benim raketime gore cok suratli bir tahta ve smash tarzi bir oyun icin cok uygun. Kontrolu bekledigimden yuksek (hatta bu suratteki bir tahtaya gore iyi, ama benim tahtama gore cok daha az) ama ben pimple-out lastikle oyuna cok alisamadim, ilk defa oynuyordum cunku. Benim lastikler cok spinli, pimple-out'ta ayni hareketi yapinca genelde filede kaliyorsunuz. Neyse, neticede kendisinin kullandigi kombinasyon smash agirlikli bir oyun icin cok uygun gozukuyor, ben de tavsiye ederim. Tabii bu tarz bir karsilastirmayi o da benim raketim icin yapabilir :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de çok memnun oldum, her zaman beklerim. Gerçi biraz kalabalıktı ve oynamak için sıra beklememiz gerekti. Şu an için 5 masa az geliyor ve yakında 10 masaya çıkacağını umuyoruz. O zaman daha da rahat olur.

Oynadıktan sonra 1 gün forumda pek sesin soluğun çıkmadı, ben de epeyce yoruldu dinleniyor herhalde diye düşünüyordum.

Sizin raket bana çok kontrollü ve hissetmesi iyi gibi geldi. Hızlı tahtaya alışınca kontrollü tahtada oynamayı pek beceremiyorum. Vuruşlar yavaş kalıyor, alışmak için belirli bir süre oynamak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oynadıktan sonra 1 gün forumda pek sesin soluğun çıkmadı, ben de epeyce yoruldu dinleniyor herhalde diye düşünüyordum.

:D:

Cuma ve cumartesi pek evde degildim de, yani disari cikacak halim vardi...

Tamam, tamam, bacaklarim biraz agriyordu, ama yine de evde oturmadim... :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..