Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xvt Archer-B Tahta

Recommended Posts

Aliexpress'den aldığım XVT Archer-B isimli tahtaya Fh rakza 7 bh rakza 7 soft taktım ve oynadığımda inanamadım. Hem çok kontrollü hem çok hızlı hem de çok spinli. Bh de topun yönünü değiştirmek çok kolay çünkü muhteşem bir hissi var. Kendimi JOW gibi hissettim. Denediğim en iyi f/p tahtalarından. Pahalı tahta alıp ömürlük kullanmak bu pahalı spordaki harcamayı azaltsa da buna benzer kombinasyonlar gerçekten çok kaliteli. Stabil bir rakette kalmak isteyenler bu kombinasyonda çok eğlenebilir. F/p tahtalarına pahalı lastik takma içini 2. defa yapıyorum. Yinhe N11-S tahtasına T05FX ve Qing uzun pütür takmıştım. Pütür ucuz ve güzeldi. Pütür hiç oynayamam ama zevk alıyorum oynarken. Bu lastik daha fazla zevk almamı sağladı çünkü çok kolay kullanımı vardı. T05FX çok güzel gidiyordu ve harika bir hissi vardı. Virüs olayı biterse sırada Secret Flow Chop ve Hellfire uzun pütür lastiği olacak. Tahtayı siz seçmeme siz yardım edin.

1.Max Wood (elimizde olduğu için benim açımdan rahat olacak)

2.Xiom Aigis 

3.Defensive Classic 

Max Wood zaten var diye seçmeyin lütfen. Lastikler elimde var. Tahta ihtiyacımız zaten olduğu için birisini alıp kullanmak zorundayız. Önerdiğiniz başka tahtalara da açığım. 

Herkese iyi ve sağlıklı günler.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..