Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bir Raket Alıcam Ama...

Guest sencer

Recommended Posts

Arkadaşlar Bir Raket Alıcam Ama Bir Kaç Özellik İstiyorum...

Öncelikle Butterfly Olucak

Attack ve Hız : Çok İyi Olucak

Spin : Çok İyi Olucak

Defans : İyi,Orta

Kontrol : Çok İyi Olucak

+ Top Raket e Vurduğunda Lak Luk Gibi Sesler Çıkartmıcak Butterflylar Çıkarmıyo Ztn Galiba... yaa kaç gündür arıyorum bir arkadaş bu forumu tavsiye etti sorıym dedim bunu alabilceğim ve böle bir raket yaptırabiliceğim yerleride sölerseinz sevinrim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest FuRkAn AlTuNoK

ama gergely arkadasa biraz hizli gelir ama baska bi tane daha var tam sana gore primorac carbon

hem off+ hem hizli hem kontrollu hafif kullanabilecegin bir tahta. bende de var ve cok memnunum sana tavsiye ederim cok memnun kalirsin :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ama gergely arkadasa biraz hizli gelir ama baska bi tane daha var tam sana gore primorac carbon

hem off+ hem hizli hem kontrollu hafif kullanabilecegin bir tahta. bende de var ve cok memnunum sana tavsiye ederim cok memnun kalirsin :thup:

Primorac Carbon,kontrol ve hafiflik ?????? :D:

Arkadaşlar,kullandığımız tahtaları başka arkadaşlara tavsiye ederken onların oyun seviyelerinide göz önünde bulundurarak yorumlar yazalım.Tabiki herkes iyi niyetli bunda kuşku yok fakat Primorac Carbon 95 gram ağırlığında ve butterflyın en sert tahtalarından biridir.Bu tahta için kullanabileceğimiz en son cümledir kontrollü ve hafif bir tahta olduğu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest sinankirmizitas

kardeş Donic Baum Carrera Senso tahta ile Butterfly Bryce FX 2.1 lastik mükemmel bi raket çok raket kullandım ama bunun kadar iyisini daha görmedim hem atak hemde kontrollü tek kelime ile MÜKEMMEL

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Bir Raket Alıcam Ama Bir Kaç Özellik İstiyorum...

Öncelikle Butterfly Olucak

Attack ve Hız : Çok İyi Olucak

Spin : Çok İyi Olucak

Defans : İyi,Orta

Kontrol : Çok İyi Olucak

+ Top Raket e Vurduğunda Lak Luk Gibi Sesler Çıkartmıcak Butterflylar Çıkarmıyo Ztn Galiba... yaa kaç gündür arıyorum bir arkadaş bu forumu tavsiye etti sorıym dedim bunu alabilceğim ve böle bir raket yaptırabiliceğim yerleride sölerseinz sevinrim...

arkadaşlar hepinizi birazcık düşünmeye davet ediyorm. şu yazılanlardan da anlaşıldığı gibi arkadaş amatör. ama siz gidip kreanga carbondan primorac carbondan bahsediyosunuz. o kadar para verip o raketi kullanamadıktan sonra ne anlamı var. yeni başlayan birisi için bunlar çok fazla. oyununu daha da kötüye götürür bu malzemeler. arkadaşa grubba tahta ile sriver fx 1.9 mm lastik öneriyorum ben. ileride oyununu geliştirmeye başlayınca zaten oyun tarzına göre ister hızlı bi kombinasyon yapar isterse de aynen devam eder. bir de şunu eklemek istiyorum en pahalı malzeme en iyi malzeme değildir bu da benim atasözüm:)

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yardımlarınız için tşkler arkadaşlar profesyonel deilim ama amatör de deilim :) offence oynarım defans ıda kesme tarzı yaparım aslında all round + offence tahta arıyorum ve şuan sizin sölediklerinze göre en uygunu bana sriver fx 1.9 ben bunu bir mağazaya gittiğim zman direk sölesem bu raket i verirlermi ve bunu anadolu yakasında nerden temin edebilrim :) hızlı ve kontrollü bir tahta istiyorum şuan sriver fx dediniz ona karar verdim ama oyun tarzımıda yazdım diğer önerilerinizide bekliorm... !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yardımlarınız için tşkler arkadaşlar profesyonel deilim ama amatör de deilim :) offence oynarım defans ıda kesme tarzı yaparım aslında all round + offence tahta arıyorum ve şuan sizin sölediklerinze göre en uygunu bana sriver fx 1.9 ben bunu bir mağazaya gittiğim zman direk sölesem bu raket i verirlermi ve bunu anadolu yakasında nerden temin edebilrim :) hızlı ve kontrollü bir tahta istiyorum şuan sriver fx dediniz ona karar verdim ama oyun tarzımıda yazdım diğer önerilerinizide bekliorm... !

Sriver fx lastiktir sadece,ayrıca tahta markasınıda belirlemen lazım anladığım kadarıyla bu sporu amatörce yapıyorsun.Bence bu geçiş döneminde temiz ikinci el bir kombinasyon senin için daha ekonomik olabilir.Ekipman arayanlar-satanlar bölümünden bir değerlendirme yapabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
okul takımında lisanslıyım şuanda... hmm tşkler...

Sencer kardeş, okul takımında lisanslıyım diyorsun ama daha sriver fx'in ne olduğunu bilmiyorsun. Biraz alçakgönüllülük gösterip sana yardım etmeye çalışanlara kulak ver bence. Kalyoncu Murat ve Güray sana oldukça makul şeyler söylediler. Değerlendirirsen yararına olur. Amatör olmak kötü bir şey değildir. Ben de amatörüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 73 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..