Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sürekli Oyun Modunuz Nasıldır!?!

goldboy52

Recommended Posts

Arkadaşlar, bende zaman zaman şu durum dönüp duruyor. Sizlerde durum nasıl?

"Sürekli gittiğim salon aynı, oynadığım masa, raketim, rakipler, ortam ışığı, raket, giydiğim ayakkabı, formaya kadar... Ama gel gör ki, bazı akşamlar masanın hissi, topun sesi, raketle birleşince verdiği haz,... Maç keyfi anlatılmaz harika, yorgunluktan bitiyorum ancak birakabiliyorum... Bazı günlerde. İse, top bir garip, sesi hissi tadı aynı değil, raketimi sevemiyorum, masanın hissini tayini sesini hiç hoşlanmadan oynuyorum, sanki elim kolum gitmiyor., Maç, yensem bile bitmeyen bir işkence gibi geliyor...modunda düşüyor... 

Kısaca ahali, sizlerde de böyle şeyler oluyor mu?!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Modunuz değişiyorsa rutinlikten kurtarın. Mesela rakibine çayına, yemeğine, sinema tiyatro biletine oynamayı teklif edin bakın nasıl motiveniz değişecek. Rakibiniz sizi yenemeyecek bir rakipse 3-0, 4-0 önde başlatın. Gerekirse yine bir iddia ortaya koyun ve keyifli hale getirin. Hedefi olmayan her şey sıkıcıdır. (Şehir=Ordu yazdığı için başka salona gidip değişik insanlarla oynayın diyemedim. Ama imkanınız varsa o daha da güzel olur.)

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..