Jump to content
Masatenisi.org Forum

Istanbul Avrupa Yakasında Nerde Masa Tenisi öğrenebilirim?

Misafir

Recommended Posts

Slm!Ben İstanbul avrupa yakasında Bakırköy'de oturuyorum.Bir süredir masa tenisi oynuyorum fakat tekniğim yok ve geliştirmek istiyorum.Araştırma yaptım ve sadece Kadıköy'de istediğim gibi yerler buldum eğer avrupa yakasında bir yerden haberdar olan varsa lütfen bana ulaşsın.Şimdiden mesaj yazacaklara teşekkürler!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Merhaba - Istanbul Bahçelievler de (YAYLA) Masatenisi için bildiğim sadece 2 veya 3 cafe var ama düzgün ve uygun olmadığını düşünüyorum (KAHVE).

bu bölgeye yakın önerebileceğiniz yer var mıdır ? (Akşamları ve haftasonarı oynamak için müsait oluyorum.

tşk ler. Murad

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

slmlar ups spor salonuna hiç gitmedim orası normal bi cafemi yoksa sadece masa tenisi için mi okımeydanındaki salon mesela sırf masa tenisi için oynamak istiyosanız raketinizin falan mutlaka olması gerekiyo ups te öylemi yok sa gelen herkes oynayabiliyomu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir aksilik olmaz ise 05.05.2007 tarihinde cumartesi günü UPS Spor Salonuna gidip antrenman yapacağım. Haftasonu boş olan arkadaşları beklerim...

Bu arada hangisi size yakın bilemem ama Okmeydanına da güzel bir salon açıldı. Oradaki salona yakın olanlarda orayı kullanabilir.

O gün salonda olan arkadaşlarla tanışma şansını yakalayacağım. Olamayanlarla da ileride mutlaka bir araya geliriz diyorum.

Herkese sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir aksilik olmaz ise 05.05.2007 tarihinde cumartesi günü UPS Spor Salonuna gidip antrenman yapacağım. Haftasonu boş olan arkadaşları beklerim...

Bu arada hangisi size yakın bilemem ama Okmeydanına da güzel bir salon açıldı. Oradaki salona yakın olanlarda orayı kullanabilir.

O gün salonda olan arkadaşlarla tanışma şansını yakalayacağım. Olamayanlarla da ileride mutlaka bir araya geliriz diyorum.

Herkese sevgiler...

Genelde her Cumartesi UPS ye gidiyorum ama sakatlik nedeniyle sanirim bu haftasonu orada olmayacagim. Arti sakat olmasam bile haftasonu sinav gozetmenligim var. Yazik oldu. :((

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..