Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye ve Dünya Piyasasındaki En Hızlı Tahtalar

Rafık

Recommended Posts

Hinoki-carbon olan tahtalar hep hızlıdır. Nittaku Titanium X8 diye bir tahta kullanmıştım o da çok hızlıydı. Butterfly'da Sardius ve Schlager Carbon kullandım. İkiside çok hızlı idi ama Titanium olanla rahat edemedim. Hatta Stiga Titaniumu da denedim ve sonra titanium tahtalardan komple vazgeçtim.Şu anda eski Clipper tahtamla oynuyorum ve ara ara Viscaria kullanıyorum. 

Merak ettim hızlı tahta markaları neye lazım? Sadece merak mı yoksa denemek için mi? Denemek içinse vereyim dene. Ama doğru ve düzenli antrenman yapmıyorsan oyununu berbat edersin. Çünkü kontrolsüz güç, güç değildir.

• Beğen 3
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oynadığım en hızlı tahtala Nittaku kilton ve ( yasaka leopard hinoki )diye hatırlıyorum. hafif ama çok hızlıydı. Gerçek insan iskeleti kullanıldığı için yasaklandı.

Şüphesiz en hızlısı yinede yasaka leopard. Leopard hinoki

Dünyada olan burada da var. Special olanlar veya sadece kıtalara üretilenler hariç ki onlarada ulaşmak mümkündür...

• Haha 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Oynadığım en hızlı tahta Nittaku kilton diye hatırlıyorum. hafif ama çok hızlıydı. Gerçek insan iskeleti kullanıldığı için yasaklandı.

Dünyada olan burada da var. Special olanlar veya sadece kıtalara üretilenler hariç ki onlarada ulaşmak mümkündür...

Gerçek insan iskeleti mi? Yuh, abovv :o

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 06.01.2020 Saat: 10:24, Saadettin yazdı:

Hinoki-carbon olan tahtalar hep hızlıdır. Nittaku Titanium X8 diye bir tahta kullanmıştım o da çok hızlıydı. Butterfly'da Sardius ve Schlager Carbon kullandım. İkiside çok hızlı idi ama Titanium olanla rahat edemedim. Hatta Stiga Titaniumu da denedim ve sonra titanium tahtalardan komple vazgeçtim.Şu anda eski Clipper tahtamla oynuyorum ve ara ara Viscaria kullanıyorum. 

Merak ettim hızlı tahta markaları neye lazım? Sadece merak mı yoksa denemek için mi? Denemek içinse vereyim dene. Ama doğru ve düzenli antrenman yapmıyorsan oyununu berbat edersin. Çünkü kontrolsüz güç, güç değildir.

Deneme amaçlı olacak . Eğer his bakımından sıkıntı yaşamaz isem kullanacağım . Fang Bo Carbon u seçme sebebim sert bir yüzeyi olması ve bunun üzerine son zamanlarda denediğimde çok sevdiğim bir lastik olan DNA Pro Soft u yapıştıracağım . Hız konusunda problem yaşamam . Uzak mesafeden oynamayı da seviyorum fakat his önemli ve bu yüzden soft lastikleri seviyorum ve onları seçtim . Raketi 2 kişi alacağımız için onun hız , benimse his isteyişimi bu şekilde karşılayacağız . Peki sizce lastik ve tahta seçimimiz doğru mu ? Eğer deneyebilirsem (maalesef böyle bir kaynağım yok ve bu konuda çok sıkıntı yaşatıyor . Sırf DNA denemek için 120km yol gittim . Kardeşim ben daha liseliyim lise :D ) başka tahtalar da olabilir . Ben muhtemelen o rakete biraz yardım ettikten sonra parasını geri alıp komple arkadaşa vereceğim . Pek benlik değil ama napalım başka türlü ekipman deneyemeyeceğim :d 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..