Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Raketlerin Farkları

zozuman

Recommended Posts

en iyi hazır raketten nispeten kaliteli bir tahta ile birleştirilmiş 729 çin lastiği yapıştırılmış bir pro raket bile 100 kat daha iyidir. Kesinlikle hazır raket almayınız. paranıza çok yazık.

örneğin allround iyi denilebilecek bir tahta size yaklaşık 40 ytl ye mal olur 2 tane bahsettiğim lastik 30 ytl eder 70 ytl ye çok etkili bir silah sahibi olabilirsiniz.

70 ytl ile 350 ytl arasında pro raket toplama şansınız mevcut. En kötü pro en iyi hazır raketten bence iyidir.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

all+ tahta ve en fazla 1.9 lastiklerden (çin lastikleri hariç) ikinci el olarak satanlardan alırsan hem ucuz hemde kalitelisini yapmış olursun. kesme ve spinlerin hazır raketlere göre kat kat daha etkili ve kaliteli gider. daha önce bende 7000 serisi almıştım. sonra boşa giden parama çok acıdım. omer in dediği gibi parana yazık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz okulda öğrenciler için 1700 ve 2000 modelini kullanıyoruz

diğer hazır raketler göre daha kaliteli raketler

ancak mükemmel diyemeyecem

1700 eliptik sapı beni rahatsız ediyor ve 2000 göre ağır raket hucum özellikli bir raket

2000 ise daha çok savunmaya dayalı bir raket

7000 ile 1700 ağılıkları ve sap yapısı aynı

fiyatları ise 1700 60 ytl 2000 65ytl 7000 85ytl cıvarlarında

kombinasyon raket hiç denemedim ancak küçük yerleşim yerlerinde bunu yapmak zor arkadaşlar ancak internet üzerinden posta ile sipariş verceksiniz ne kadar güvenilir ki

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

reklam olmasın ama 2 yıldır semih hazer bey ile çalışıyoruz son derece yardımcı oluyor kendisi (donic türkiye)

isterseniz kombinasyonu belirtirseniz semih bey raketi birleştirir gönderir, isterseniz ürünleri ısmarlar bizim gibi kendiniz birleştirirsiniz.

eminim diğer satıcılar da çok yardımcı olacaktır donic in fiyatları uygun diye işin odğrusu donic ürünleri kullanıyoruz. Tabi semih beyin etkisi de mevcut.

internet üzerinden veya başka şehirden telefon aracılığıyla alışverişte hiç bir sorun olmayıp güven sorunu yaşamanıza gerek yoktur. Küçük bir yerde yaşasanız bile güven veya tedirginlik duymanız yersiz denebilir.

Bu arada çin lastiği kullanmadan negatif yorum yapmamak lazım (dhs , globe, friendship in oyun stilinize uyarmı bilemem ama çok üst düzey lastikleri mevcut olup bir çok çinli oyuncu bunlarla dünyada ses getiriyorlar örneğin çin milli takımı globe 999 ve hurricane 2 ve 3 kullanıyor bildiğim kadarıyla) buterfly tackifire lastikler çin lastiklerine özenilerek üretilmiştir. Çin lastikleri kontrolü yüksek, yüksek spin yeteneği olan ürünler. Denemeniz lazım şu sıralar DHS hurricane 3 kullanıyorum çok memnunum çok yapışkan olan bu ürünleri masaya yakın spinli ve karışık oynayan arkadaşlar beğenebilirler ve tabi hiç beğenmeyedebilirler. Fİyatları ucuz olduğu için denemek kolay.

Eskiden kaiteli malzeme bulamazdık sonraları bulur olduk ama inanılmaz pahalılardı şimdi fiyatları da uygun çok amatör değilseniz bir pro raket sahibi olmak lazım hazır raket belki ilk bu işe başlangıçta denenebilir.

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
biz okulda öğrenciler için 1700 ve 2000 modelini kullanıyoruz

diğer hazır raketler göre daha kaliteli raketler

ancak mükemmel diyemeyecem

1700 eliptik sapı beni rahatsız ediyor ve 2000 göre ağır raket hucum özellikli bir raket

2000 ise daha çok savunmaya dayalı bir raket

7000 ile 1700 ağılıkları ve sap yapısı aynı

fiyatları ise 1700 60 ytl 2000 65ytl 7000 85ytl cıvarlarında

kombinasyon raket hiç denemedim ancak küçük yerleşim yerlerinde bunu yapmak zor arkadaşlar ancak internet üzerinden posta ile sipariş verceksiniz ne kadar güvenilir ki

Bende 12 yıl hazır raket kullandım.Butterfly 7000 den 1500 üne,selex ten hemen hepsi sayılır.ama saadettin beyin bana gönderdiği imzamdaki kombinasyonla oynayınca hazır rakete verdiğim paralara çoook acıdım.Benden söylemesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende 2 ay önce 1500 almıştım ve 40 milyon verdim ona :frust: hatamı biraz geç olsa da şimdi elimde iyi bi kombinasyon var aralarında gerçekten uçurum var bencede ucuz da olsa bi kombinasyon en iyi hazır raketten her zaman iyidir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..