Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lord Medya 1 Yaşında.......Göstermiş Olduğunuz İlgiye Teşekkür Ederim.......Cem Avunduk

Recommended Posts

fullsizeoutput_626.jpeg

Lord Medya’da  bir senede 300 haber ve yorum yaptım.

Lord Medya’da yayınlanan haberler, benim yönettiğim Facebook sayfalarında 100.000 kişiye ulaştırılıyor

Ayrıca Masa Tenisi Facebook sayfalarında 10.000 kişiye ulaştırılıyor.

fullsizeoutput_604.jpeg

‘İz Bırakanlar’ dizisinde 40 eski oyuncuyu yeni nesile tanıtmaya çalıştım. İz bırakanlar çok sevildi.

Masa Tenisi tarihimize ışık tutacak bir belgeseldir.

Benim çocukluğum ve gençliğim Fenerbahçe’de masa tenisi oynayarak geçti. Masa tenisi sayesinde çok güzel ve mutlu bir yıllar yaşadım. Spor sayesinde hiç bir kötü alışkanlığım olmadı.

Beni yetiştiren Remzi Sarıoğlu’na, bana 70 li yıllardan beri abilik yapan Cüneyt Haskan’a, İdarecimiz İstanbul beyefendisi Rahmetli Kamil Dinçay’a, takım arkadaşlarım Mahir Özbayraç’a, Heysem Şaban’a, Gürcan Karadede’ye, Gürhan Yaldız’a, Zülal, Gülçin ve Kemal Erkman kardeşlere, Filiz Solou’ya, Alp Sutunç ve Ahmet Sözeri’ye güzel yıllar için teşekkür ederim.

Aralarında biri varki onu hayatım boyunca unutmayacağım.

Rahmetli Tuğrul Akas….. Akas’ım seni çok özledim……

IMG_6838.jpg

Lord Medya olarak misyonlarımdan biri, daha çok gence ulaşıp onlara masa tenisini sevdirmek.

Masa Tenisi oynayarak çok güzel bir gençlik yaşayabilirler.

İkinci misyonum maçların yapıldığı salonların güzelleşmesi.

Dünya’da maçların yapıldığı salonlar her geçen gün daha güzelleşiyor. Çok yakında set aralarında pon pon kızlar show yaparsa şaşırmam.

Bizim salonlarımız her bakımdan çok kötü, İstanbul’daki Tozkoparan tam bir gecekondu. Anladığım kadarı ile bu salonda devam edecekler, hiç olmazsa 200 adet tribün koltuğu yaptırın. Koltukların üzerine Zıraat Bankası gibi reklamlar alarak para harcamadan yaptırabilirsiniz.

Federasyon süper lig maçlarını Facebook sayfasından yayınlar ise, bizlerde paylaşarak maçları binlerce masa tenisi sevdalısına ulaştırabiliriz. Bu iş için sadece bir telefon yeterlidir.

fullsizeoutput_60b.jpeg

İz bırakanlar dizisi sırasında Atina’da yaşayan Masa Tenisi Tarihinin Efsane Oyuncusu ve Koçu, Koço Yuvanidis ile telefon ile konuşmuştum, o günden bu güne kada bütün yazılarımı okuyor ve bana görüşlerini bildiriyor, bende elimden geldiğince onun görüşlerini sizler ile paylaşıyorum.

VMTD Antalya’da 25.Uluslararası Veteran Turnuvası gerçekten Dünya’nın en iyisiydi. Bu yıl Türk Masa Tenisi Tarihinin Yaşayan Efsanesi Vasil Aleksandiridis Antalya Turnuvasına geldi, Vasil’in gelişi Türkler arasında büyük heyecan yarattı. En büyük hayalim her gün masa tenisi oynamak diyen Vasil dediğini yaparsa, Süper lig de çok maç alır.

vmtd4.jpg

Beyoğluspor’run Davit Kumru önderliğinde Atina’da organize ettiği Dostluk Turnuvası her bakımdan çok iyi çalışılmış bir organizasyondu. Devamı gelecek diye düşünüyorum.

Bora Dileri genç yaşında aramızdan ayrıldı, camia elinden geleni yaptı. Taktiri İlahi, Mekanı Cennet Olsun.

TTO Bu sene faaliyete geçmesine rağmen, gençler için çok değerli çalışmalar yapıyorlar. Küçük raketler takım turnuvasını 23 Nisan’da Uluslararası boyutlarda yapabilirler.

Türkiye’de Veteran Masa tenisi dernekleri, masa tenisine çok büyük ivme kazandırdılar. Her geçen gün sayıları artıyor. Derneklerden beklentim, minik, yıldız ve genç takımı oluşturup bu takımları Türkiye şampiyonalarına göndermeleri.

Bana en çok sorulan soru, BeachPong Festivalleri ne oldu. ?

Bütün çalışmalarını bitirdim, TV Kanalları ile yayın yaptırabilmek için görüşüyorum, yaptırabilirsem sizler ile paylaşacağım. Projeyinin ITTF ye taşınması konusunda çalışmalar yapılmalıdır. Bu projeye katkı yapmak isteğen herkes ile görüşüyorum.

fullsizeoutput_627.jpeg

Federasyon, ‘Gelecek’ adı altında Doğuda ve Güneydoğuda MasaTenisi ve Ekipmanları dağıtmaya başladı, çok güzel bir uygulama devamı gelir ise çok başarılı bir uygulama olur.

Lord Medya bütün Dünya’ya yayılmış olan Masa tenisi sevdalıları tarafından büyük bir dikkat ile takip ediliyor. Bu yayınların onlar için çok değerli olduğunu biliyorum.

Bir sene böyle geçti. Lord Medya’ya göstermiş olduğunuz İlgiye Çok Teşekkür Ederim.

Sevgi ve Saygılarımla

Cem Avunduk

Gsm: 0 (533) 369 17 82

cem.avunduk@gmail.com

lord2-39.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..