Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kendi Aramızda Turnuva Düzenliyelim ?

Guest Masatenisi

Recommended Posts

Haum senin veryansın etmeni anlayabiliyorum ama bildiğim kadarıyla tsubasa ve kaiserzeso da haftanın 2 en fazla 3 günü oynayabiliyor bende sadece istisnalar dışında çarşamba boşum bu durum da bir düzen sağlanması çok zor. böyle idare edecez başka çaresi yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar.Bakın şu sıralar herkes ne kadar dolu.Ben çalışıyorum.Gecem gündüzüm yok.Sizlerde sınavlardan yana zaten zor bir dönemdesiniz.Hafta sonları yapayım diyorum ancak maçlarında en yoğun olduğu dönemdeyiz.Her şey bi hafiflesin.maçların,işlerin,sınavların hızı bi kesilsin.Ondan sonra siz görün bakalım masa tenisini oynayarak nasıl bir ortam yaratacağımızı.

Biraz sabır tamam mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ,

Cumartesi ve pazar olmak uzere 2 gunde oynadik.Pazar gunu Tufan Abim de aramizda katildi .

Uzun zamandir benden kose bucak kacmasina ragmen en sonunda kendisine koseya sıkıstırdım. 3-2 lik skorla kendisini veteranlar kategorisine gonderdim.

:)))

Tufan abi ayagina saglik geldigin icin her zaman bekliyoruz.

Ayni zamanda pazar gunu ODTU de ogrenciler ve ODTU de calisanlarin katilabilecegi bir turnuva vardi.

Haum Ayca ile gorustum antreman saatlerinde gidersen senle ilgilenecek .

Cekinmeden rahatlikla gidebilirsin .

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bitim bizde gelmek isteriz yani Tsubasa ve ben.Bizim üni deki sorun hakkında bi yazı yazdım.Onun için toplanıp oynamak için yeni yerlere ihtiyacımız var.

Eğer müsaitse c . tesi gelebilirmiyiz ? Tabi once ayrıntılı bi adres almak lazım :)

Zaten tsunun senden alacağı bi maç borcun var :) o günü sabırsızlıkla bekliyo adam eheh . Beni soylemeye gerek yok zaten gelip yenicem herkesi :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ,

Yer tam olarak Gimatin karsisi . ODTU 'nun Eskisehir yolundaki ana girisinin tam karsisindaki yoldan dumduz gideceksiniz yaklasik 4-5 kilometre sonra sag tarafinizda Turk Traktor fabrikasini gececeksiniz . Devaminda Istanbul yolunun altindan gecerek dumduz devam edeceksiniz. Istanbul yolunu gecince 3 isikta sag tarafinizda aynali bir bina var .Orasi Vakifbankin binasi orda oynuyoruz .

Zaman zaman bizim de girislerde sorun oluyor ama haftasonu oynayabilecegimizi dusunuyorum .

Burda Ozgur Bey 'le konusalim onun bu sorunu cozebilecegini dusunuyorum.

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tarif biraz yanlış.aslında yer olarak tam gimat araba satış noktasının çaprazı.Ancak gittiğimde gördüğüm kadarıyle biraz yer sorunu var.Çok kişi gelirse hem çok beklersiniz hemde Özgür için kapı biraz sorun olur.İlk önce Özgürün bir fikrini alın.Ancak masa tenisi salonu bence en uygun yer.(Dursun hocanın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..