Jump to content
Masatenisi.org Forum

TMTF ile Ağrı’da ´Bir Gelecek´ Projesi ……….

Cem Avunduk

Recommended Posts

masa-tenisi-1.jpg
Aşağıdaki yazıyı Masa Tenisi İnternet sitesinden aldım ve aynen yayınlıyorum.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu´nun geçtiğimiz Eylül ayında “Bir Gelecek” projesi ile 11 ilde Masa Tenisi ekipmanları dağıtımı için Birevim ve kısa adı BEKA olan Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği arasında imzalanan üçlü protokolün ikinci ayağı Ağrı´da gerçekleştirildi.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu ile Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın himayelerinde Birevim firması ve Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği işbirliğiyle Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 8 adet Masa Tenisi masası desteği verildi.
Ağrı Merkezde bulunan 2 bin 500 kişilik Spor Salonu´nda düzenlenen organizasyonla Masa Tenisi masası dağıtımı yapıldı. Organizasyona;Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı,Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir,Spor Şube Müdürü Cemil Budak, TMTF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Genel Müdürü Mustafa Alpay, Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği Başkan yardımcısı Emrah Çiftçi, Spor Lisesi Müdür Murat Demir, Masa Tenisi sporu il temsilcisi Yalçın İnanlı ve sporcular katıldı.

‘Bir Gelecek’ projesinin detaylarını ve bundan sonra neler yapılacağı hakkında bir bilgim yok.
Güneydoğu ve Doğu Anadolu’ya masa tenisini götürmeleri çok değerli.
Ben ‘Her Köye, Bir Masa’ projesi yazımda bundan bahsetmiştim.

Her Köye Bir Masa (Yazımı Tekrar Yayınlıyorum)

Federasyon bünyesinde oluşturulacak bir ekip köylerde masa tenisi oynayabilecek alanlar yaratıp köy çocuklarını masa tenisine kazandırabilirler.

İlk etapta 10 pilot köy ile denemeler başlatılır. Alınan sonuçlara göre yaygınlaştırılır.

Vakti ile köylerinden ayrılıp şehirlere yerleşen zengin vatandaşlarımız her zaman ayrıldıkları köylerine bir şeyler yapmak isterler.

Bu vatandaşlar ile federasyon yetkilileri el ele bu projeyi hayata geçirebilirler.

Bir Gelecek projesi yöreye büyük bir ivme kazandırabilir ve teröre karşı panzehir olur.
Bu Projenin gelişerek devam etmesini diliyorum.
Emeği geçen herkesi kutluyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm : 0 (355) 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

lord2-38.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..