Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süper Lig’de Fenerbahçe……. Hem Erkeklerde, Hem Kadınlarda……. 4 de 4 Yaptı…….

Cem Avunduk

Recommended Posts

fener.jpg
Türkiye Masa Tenisi 2019-2020 sezonu Süper Lig 1. Etap maçları İstanbul Tozkoparan’da yapıldı. Bu salon benim gözümde gecekondu’dur. İstanbul’da çok daha güzel onlarca salon varken niçin bu salonda ısrar ediliyor, anlamıyorum.?
Benim yetiştiğim kulüp olan Fenerbahçe’ye özel bir ilgim var. Talha ile İbrahim’in transferine çok sevinmiştim. İkisi de çok kaliteli ve efendi sporcular. Genç oyuncu Hakan’ı çok beğendim. Geleceğin şampiyonu olmaya aday. İbrahim ve Talha ile aynı takımda oynaması çok büyük şans. Hakan Beyoğluspor maçında oynarken arkada İbrahim ile Talha’nın heyecanı beni çok etkiledi. Takım olmak budur.
Kadın takım kaptanı Sibel geçen seneden daha iyi. Fenerbahçe hem Kadınlarda, hem erkeklerde Şampiyonluk adaylarından biri.
İBB Çin’li oyuncular ile 4 de 4 yaptı ve Şampiyon adaylarından biri olduğunu gösterdi. Genç oyuncuları Tarık çok yetenekli bir sporcu. Kim öğretti bilmiyorum aldığı her sayıdan sonra bağırıp sahada koşması hiç hoş değil. Dünyada bir kişi dışında yapan da yok. Vazgeçerse bütün konsantresini maça verir.
KBS Çok iyi bir takım kurdu. 4 de 3 yaptılar. Bir tek Fenerbahçe’ye yenildiler. Gaziantep Şahinbey’i 4-0 ve Beşiktaş’ı 4-0 yendiler. Özellikle Beşiktaş maçından sonra Başkan Abdullah Aydın sahaya inerek sporcuları teker teker tebrik etmesi çok değerliydi. Süper Ligde KBS rüzgarı esecek.
Sarkuysan’da Mahir Özbayraç gerçeği var. Elindeki imkanlar ile çok iyi takım kuruyor ve idare ediyor. Mahir kendi disiplinini takıma yansıtıyor. Son sayıya kadar maçı bırakmıyorlar. Mahir bitti demeden bitmiyor.
Beyoğluspor 70 li yılların Efsane kulübü önümüzdeki yıllarda şampiyonluğa oynayacak takım kurabilir. Bir ay evvel Türk Masa Tenisi Tarihinin Yaşayan Efsanesi Vasil Aleksandiridis ile Antalya’da beraberdim. En büyük hayalinin Her Gün Masa Tenisi Oynamak Olduğunu söyledi bana. Vasil hayalini gerçekleştirirse bu Süper Lig de çok maç alır.
Bursa Belediyesi Ece’yi transfer ederek çok iyi bir takım kurdu. Şampiyonluk adaylarından biridir.
Bupiliç kadın takımı gençlere önem veren bir takım kurmuş. Başkanları Fuat Kula’nın abisi Faruk kula vefat etti. Masa tenisi oyuncusu ve sevdalısı olan Faruk Kula’ya Allah’tan rahmet diliyorum. Bupiliç ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.
Gürhan Yaldız, Çorum sporu Butterfly olarak desteklediğini söyledi. Şükrü Dereli,  Stiga ile Gaziantep Şahinbey’i destekliyor ve oynuyor. Davit Kumru, Joola ile Beyoğluspor’u destekliyor ve oynuyor. Markaların sahada olmaları çok değerli.
Ferit Atabey  derneğinin gençlere çok önem verdiğini, milli oyuncular yetiştirdiğini anlattı. Süper Lig de gençlerden kurulu kız takımı var. ivtta ivvta derneğinin gençlere verdiği önemi çok değerli buluyorum. Genç takımı olmayan dernekler benim gözümde sadece Zenginler Kulübüdür.
Beni gören her kes BeachPong Festivallerini soruyor. Televizyonda yayınlatmak için uğraşıyorum. Kesinleşen her şeyi sizlerle paylaşacağım.

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm : 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

lord2-37.jpg

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..