Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Şampiyonasında Yer Değişikliği

Burak86

Recommended Posts

• 1 year later...

hocam emınmısınız ya nasıl olur turnuvalar nısanın ucuncu haftası marmarıste olucaktı ..ben unıversıte oyunları sıtesıne baktım ( www.univ.org.tr) bole bı degısıklık gozukmuyo hala marmarıste yazıyo..ayrıca tarıhte nısanın ucuncu haftasından martın ılk haftasına alınması da sasırtıcı siz bu bılgıyı nerden aldınız soyleyinde bıde biz bakalım sanırım yanlıs bılgı almıssınız ole olursa butun planlarımız alt ust olur ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar okudugunuz haber tam 1 sene oncekı haber okumadan once tarıhe baksaydınız anlardnız .gecen sene cukurova unıversıtesıne alınmıstı onun haberı 19.02.2007 yazıyor haber tarıhınde yanı 1 sene oncekı.....bu sene yerı ve tarıhı degısmedı bılgılendırmek ıstedım tsk ederım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar bu konuya artık son noktayı koymak istiyorum ..universiteler arası masa tenisi sampiyonası tarıhlerınde degısıklık yok... turnuvalar 24-27 nısan da marmarıste olacak... bilgi icin link isteyenler www.univ.org.tr den faydalanabılırler...tugi arkadasımızın dedıgı gıbı degısıklık mesajı atan arkadas gecen sene yazmıs mesajı..biz bu sene yorumladık:D:D:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..