Jump to content
Masatenisi.org Forum

VMTD……. 25.Antalya Veteran Turnuvası ……..Dünya Veteranlar Tarihine Geçti………

Cem Avunduk

Recommended Posts

vmtd1.jpg
25. Antalya Veteran Turnuvasına 500 kişi katıldı.
Özellikle yabancıların çok rağbet ettiği turnuva açılışından kapanışına kadar çok başarılı bir organizasyon oldu.
Ben sizlere derecelerden daha çok, bana göre  dünyanın en iyi organizasyonlarından biri olan Antalya Veteran’ı anlatmak isterim.
Işık ve Savaş Ertufan liderliğinde çok geniş bir bir kadro tarafından organize ediliyor.

vmtd6.jpg

Kadroda yer alan herkesi yakından tanıyorum, hepsi işini çok iyi yapıyor. Birbirlerini çok iyi tanıyor ve tam bir takım çalışması yapıyorlar. Dünya çapında bir organizasyon yaptıklarının farkında bile değiller, sadece işlerini yapıyorlar.
Açılış gecesi Beyaz Gece organizasyonunda herkes beyaz giyiyor, anlamı….

………Dünya Barışı……….

vmtd2.jpg

Katılımcıların daha iyi kaynaşması için bir araya geldikleri gecede müzik ve animasyon gösterileri katılımcıları çok mutlu etti.
Ding Yi ve eski Avrupa Şampiyonlarından Jean Michel Saive nin gösteri maçı yaptığı gece ……..Dünya Veteranlar Tarihine Geçecek güzellikteydi.

vmtd3.jpg

Gecede bu organizasyona en çok katılanlara ödüller verildi. Ödüller çok ama çok güzeldi. Bir çerçevenin içine ödülü alan kişinin çok güzel bir resmi ve onun hakkındaki yazılar vardı.
Turnuvaya 20 senedir katılan ve 47 senedir aynı raketle oynayarak Dünya Tarihine geçen dostum Japon İshizuka Hiroyuki aldığı ödülü bana gösterirken inanın bana ağlıyordu.

vmtd5-1.png

Bu organızasyonda en çok beğendiğim olaylardan biri, sırt numarası yerine yaka kartı uygulamasına geçilmesi idi.
Katılanlar bilir sırt numaraları çağ dışı bir yöntem ile çengelli iğneler ile formaların sırtına tutturulan bez parçaları. Sporcularıda çok rahatsız eder.
Yaka kartı çok medeni bir uygulama…..Bütün Dünyaya Yayılabilir……
Benim için en değerli olaylardan biri Türk Masa Tenisi Tarihinin Yaşayan Efsanesi Vasil Aleksandiridis’in gelmesi idi. Vasil’in gelmesi bende ve özellikle Türkler arasında büyük heyecan yarattı.

vmtd4.jpg

Organizasyonun her saniyesi çok iyi çalışılmış her yönü ile Dünya Çapında bir organizasyondu. Bütün ekibi ayakta alkışlıyorum.
Ben bu yazıyı yazarken. Bütün ekip sahilde gelecek senenin planlarını yapıyorlardı.

….Bu organizasyon anlatılamaz ancak yaşanır…….

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/vmtd-25-antalya-veteran-turnuvasi-dunya-veteranlar-tarihine-gecti-2/

lord2-35.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..