Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trabzon Da Masatenisi Turnuvası

Recommended Posts

24 şubat trabzon kurtuluş turnuvası

müsabakalar ferdi olarak oynanacaktır

müsabakalar eleme sistemine göre yapılacaktır

yarışmaya katılacak sporcularspor ayakkabısı giyecek olup dışarfda giydikleri spor ayakkabısı ile spor salonuna giremeyeceklerdir

yarışmacı erkek sporcular şortla,kız sporcular sort veya etek giyebilecekler

sporcular üzerine beyaz yada sarı renkte giysi giyemeyecekler

müsabakalar küçük yıldız gençler zihinsel engelliler ve bütükler kategorisinde olacktır

müsabakaların müracatları trabzon 19 mayıs kapalı spor salonundaki müracat bürosuna

küçük ve yıldızlar için 17 şubat 2007 saat 8:00 - 9:00

genç.büyük ve z.engelliler için 17 şubat 2007 saat 12:00 - 13:00

müsabakalrın başlama saati küçük ve yıldızlar 17 subat 2007 saaat 9:30

büyük genç ve zihinsel engelliler 17 subat 2007 saat 13:00

müsabakalarda masa tenisi kuralları geçerlidir

yarışamada dereceye girenler parasal ödülleri trabzon beledeiyesi tarafından veriklecektir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Büyükler klasmanı maçları öğlen 13:00'da başlayıp akşam bitebilecek mi? Katılım az mı olacak acaba?

Trabzonda lisanslı oynayan oyuncular varsa trabzonlu oynuncular hakkında bilgi verebilirler mi acaba? Uzun zamandır eline raket almamış eski bi lisanslı oyuncunun şansı ne derecededir sizce?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyükler klasmanı maçları öğlen 13:00'da başlayıp akşam bitebilecek mi? Katılım az mı olacak acaba?

Trabzonda lisanslı oynayan oyuncular varsa trabzonlu oynuncular hakkında bilgi verebilirler mi acaba? Uzun zamandır eline raket almamış eski bi lisanslı oyuncunun şansı ne derecededir sizce?

üstteki yazıların tarihine bakılırsa 1 sene önceki turnuvadan bahsediyorlar, acaba bu senede düzenlenirmi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Para ödülü var. Bu yüzden katılımın bol olacağını sanıyorum.

Spor salonunun nerde olduğu konusunda kesin bi bilgim yok. Akçaabat Fatih Stadının yanın olduğunu duymuştum. Fakat stadın nerde olduğunu da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvanın o kadar erken başlayacağını zannetmiyorum heleki pazar günü, ama kayıt için saat vermiş adamlar orda bulunmakta fayda vardır :), katılım çok olmaz sanırım çünkü 2 sene önce yine ödüllü bir turnuva vardı neredeyse aynı miktar, hatırldığım kadarıyla 17 kişi katılmıştık tabi sadece büyükler kategorisi için konuşuyorum, zaten masa tenisiyle pek ilgilenilmiyo herkes futbolla yatıp kalkıyo ne yazıkki... fatih stadı sahil yolu üzerinde, söğütlüde zaten her türlü vasıta önünden geçiyo kime sorsanız tarif ederler, stadın yerini bilmeyeni döverler trabzonda:D:D salon stadın yanında diye duydum bende...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben akcaabatlıyım , anadolu lisesindeykende bırkac turnuvaya katıldım.merak edenler ıcın soyluyorum spor salonu fatıh stadyumunun hemen yanında.bırkac senedır trabzondakı butun masa tenısı organızasyonları burda yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rizede yarın yani 29 Şubat cuma günü saat 14:00 da Rize 2 mart kapalı spor salonunda yapılacak turnuva...Ferdi müsabaka ... 8-9 Mart tarihlerinde ise Rize/çayelinde turnuvalar düzenlenecek oda ferdi turnuva...Bende bilgiyi turushan hocamdan aldım...:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..