Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antalyada Masa Tenisi Raket Kılıfı

Guest DRIVER

Recommended Posts

Arkadaşlar antalyada masa tenisi raket kılıfı bulabileceğim yer var mı??? Boyner e 14 milyona tek raketlik siyah çok şık bir raket kılıfı gelmişti ancak kalmamış?? Başka bulabileceğim yer arıyorum.. Bunlara benzer bişey olabilir. Migrosta buldum ancak teklisi 25 milyondu ve pazar malı gibi idi. Çok dandik ve çok pahalı idi ikilisi 40 milyondu ağzım açık kaldı. O kadar dandik şey için ..... Migrosun içindeki bir mağzada....

Yardımlarınızı bekliyorum.

spordun22.jpg

http://images.hepsiburada.com/assets/Spor/200/sporslx13.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası dandik de olsa buradaki mağazalarda raket kılıfı bulabilmene şaşırdım, çünkü genellikle masa tenisine yönelik ürün bulmak neredeyse imkansız. Raket kılıfı, lastik gibi malzemeleri masa tenisi antrenörlüğü yapan Yahya hoca aracılığı ile alıyoruz biz, o da İstanbul'dan getirtiyordur herhalde. Malzeme fiyatlarının uygun olduğunu söyleyebilirim. Gelelim Yahya hocayı nasıl bulacağınıza, bu aralar düzenli olarak gelmese de Stadyum'daki masa tenisi salonunda hafta içi saat 6-8 arası bulabilirsiniz kendisini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yahya hocanın cep telefonu felan var. Stadyumun neresinden giripte bulacam onu sorun o.... Ayrıca çantaları kaça satıyor bi bilgin var mı ? Sanırım Tibhar ın çiftli çantalarından satıyor... Ben bi Stiga nın SİMSİYAH 3 top alabilen tek raketlik çantasını görmüştüm aşık olmuştum. O derece güzel bişeydi.. Keşke 1 ay önce boynerden alsaydım off :(...

Yardımların için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stadyum'daki masa tenisi salonuna, Işıklar caddesinden Karaalioğlu (Karaoğlan) parkına girip 300-400 metre ilerledikten sonra solda yer alan stadyum girişinden ulaşılıyor. Salon 1. katta. Ancak dün akşam antremana gittiğimizde bir süprizle karşılaştık, Şubat'ın 5'inden itibaren ancak lisansı olan oyuncuların salonu kullanacağı belirtilmişti. Biz takımda olduğumuzdan bize sorun çıkarmazlar diye düşünüyorduk, lisanslar da Yahya hocada idi zaten. Ancak ben salona ulaştığımda arkadaşlar yarım saattir orada bekliyormuş, zar zor ikna ile girebildik salona. Yani Antalyaspor'un oyuncuları olarak antreman yapabilmek için Antalyaspor'un (antreman) salonuna rica minnet girebildik. Bunları iki sebepten anlattım, birincisi ülkemizdeki tuhaf uygulamalara tipik bir örnek, ikincisi ise salona girmek istediğinde zorluk çıkarabilirler, haberin olsun. Her ne kadar Yahya hocanın telefonu varsa sorun yok zaten. Malzeme fiyatlarına gelince marka ve modele göre değişiyordu fiyatlar doğal olarak, sadece Tibhar mı var şu an elinde bilemiyorum. Kendisiyle bir görüşmende fayda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..