Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi’nin Dünya’ya Açılan Kapısı…….KBS Masa Tenisi Ürünleri……..

Cem Avunduk

Recommended Posts

kbs3.jpg
Savaş Ertufan ile birlikte KBS Masa Tenisi Ürünlerinin Fabrikasına giderken bu kadar büyük bir tesis ile karşılaşacağımı düşünmüyordum.
KBS nin sahibi Abdullah Aydın bey hakkında hep olumlu şeyler duyuyordum ama ilk defa karşılaştım.
Fabrika’ya girdiğim andan itibaren temizliğine hayran kaldım. Labaratuvar titizliğinde çalışıyorlar. KBS bir çok uluslararası kuruluşa hizmet üreten 25.000 m2  bir fabrika.

kbs1.jpg

Abdullah beyin masa tenisi sevdası 1980 yıllarında başlıyor ve bir tutku halini alarak bu güne kadar geliyor.
2019 Eskişehir Veteran turnuvası yaş grubunda şampiyon oldu.
Bu sevda masa tenisi ürünleri imalatına dönüşüyor ve fabrikanın 2.000 m2 sini bu işe ayırmasına neden oluyor.
Tesisin yıllık 20.000 adet masa, 12.000 raket üretme kapasitesi var.
Savaş Ertufan’nın proje liderliğinde, çok kısa bir sürede dünya çapında bir tesis olacağına inanıyorum

kbs6.jpg

Üretilen ürünler : Masa ( iç mekan, dış mekan, midi masa, mini masa), file, tahta, lastik, top, pano, hakem masası, sayı tabelası, çanta, raket kılıfı, yapıştırıcı. Çok kısa süre sonra ITTF onaylı lastikler ve toplar ve tüm tekstil ürünleri hazır olacak.

kbs7.jpg

Fabrikanın içinde 5 masalık çok güzel bir Masa Tenisi salonu var. Abdullah bey bu sene Süper Lig de üst sıraları zorlayacak bir takım kurdu.
Haldun Yamakoğlu, İrfan Tavukçuoğlu, Tugay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Tok, Hasan Tatoğlu dan oluşan takım, süper lige renk getirecek.

kbs12.jpg

70 yıllardan beri Masa Tenisi’nin içindeyim. İş hayatımın büyük bir bölümü Uluslararası Spor Fuarlarını organize etmek ile geçti. İlk defa dünya çapında olacak, bir Türk markasının doğuşunu gördüm.

Masa Tenisi’nin, Dünya’ya Açılan Kapısı.

……KBS…. Masa Tenisi Ürünleri……..

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Gsm : 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/masa-tenisinin-dunyaya-acilan-kapisi-kbs-masa-tenisi-urunleri/

lord2-30.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..