Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Eğitimi ve Organizasyon Merkezi ……….. TTO …….Açıldı…..

Cem Avunduk

Recommended Posts

tto.jpg
Masa Tenisi Sporunun Tanıtılması, sevdirilmesi ve yaygınlaştırılması için açılan salonda verilen hizmetler.

1. Masa Tenisi Spor Okulu. Çocuk-Genç-Yetişkin (veteran). Özel ders.
  2. Masa Tenisi oynama imkanı.
  3. Şirket, kurumlara ve gruplara antrenör,partner sporcu desteği.
  4. Masa Tenisi Temel eğitim ve performans kampları
  5. Her Türlü Organizasyonlar. Turnuva organizasyonları.
  6. Profosyonel Masa Tenisi Sporcusu olma / lisans imkanı.

Masa tenisinde genel olarak büyük bir kıpırdanma var. İnsanlar Masa Tenisinin faydalarını farketmeye başladı ve kaliteli salonlar arıyor. T.T.O Masa Tenisine yeni bir soluk getireceğine inanıyorum. T.T.O ‘ dan beklentim. Milli Takım Oyuncusu ve Türkiye Şampiyonu Yetiştirmeyi amaç edinmelidirler.

…….Yolun Açık Olsun T.T.O……….

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm : 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/masa-tenisi-egitimi-ve-organizasyon-merkezi-tto-acildi/

lord2-32.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

TTO'nun actigi salona gittim. 5 tane kaliteli masa var. Yerler kirmizi pvc, isik yeterli tavan yeterli mesafe yeterli. 

Okul yepyeni, masalar sifir vs. 

Acikcasi orada gelecegin oyjncularinin yetismesi icin her turlu olanak var. Zaten simdiden mendi yas grubunda milli takima cagrilan sporcular yetistirmis 3 tane hoca var. Cok iyi bir alt yapi hocasi da var. 

Gidip gorunce biraz moralim duzeldi. Ankarada da benzer bir salon acildi. Ikisi birden olunca insan umutlaniyor. 

Simdi salon yeni oldugu icin fiyatlar vs de uygun. 

Atasehir umraniye vs tarafindakiler icin guzel bir firsat. Hele cocuklari bu isi iyi ogrensin, bilincli baslasin diye dusunuluyorsa cuk oturan bir secenek. 

Lig seviyesinde oynayan genc cocuklar ve tto ile iliskili lig takimlarinin oyunculari da oraya gidip arada oynayacak. Ben de arada bir giderim muhtemelen. 

O tarafta olan varsa bir ziyarete gitsin derim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayin Cem Avunduk, TTO salonu hakkinda asagidaki formatta bilgileri guncellersek, Istanbul Anadolu yakasi oynanacak yer listesine ekliyecegim.

Bilginize.

Ornek olarak asagidaki gibi.

Yer : Emek Masa Tenisi Salonu 

Masa Sayısı : 6 - 8

Salon Durumu : kırmızı pvc zemin kaplama, yükseklik ve ışık durumu çok iyi, 6 masada geniş oynama imkanı, her türlü ulaşım kolaylığı, aylık üyelik sistemi ile her yaşa oynama imkanı, özel ve grup eğitimi, partner oyuncu imkanı. 

Açılış ve Kapanış Saatleri : Hergün sabah 9:30 açılış 10:30 kapanış

Otopark : Var

Ücret : 150 TL 

Adres : Bosna Hersek Caddesi 10/B Emek - Ankara

Yetkili Kişiler İletişim 

Taner Çelik : 0532 456 63 53

Dilek Koçak : 0536 474 95 59

Neslihan Öner : 0545 818 33 55

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..