Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll vs Joao Monteiro | MT-FINAL | 2019 European Championships

Recommended Posts

Bazı arkadaşlarımızın bu forumda paylaşılan maçlar için skor ya da yorum yazılmasını hoş karşılamadığını biliyorum.  Fakat isteyen you tube den aynı maçı çok rahat izleyebilir. 

Bu forumda paylaşılan maçlar için lütfen yorum yazalım.  Oyuncular nerede hata yapmış,  vuruş şekilleri,  kullandıkları ekipmanların oyunlarına etkisi,  motivasyonları vs vs paylaşalım,  tartışalım. 

Yapılacak yorumlar özellikle oyunu okumasını bilmeyen tenisseverler için bulunmaz bir nimet diye düşünüyorum.! 

Ben bir çok şeyi maçları dikkatle izleyerek öğrendim. 

Bazı gururlu ya da enaniyetli arkadaşlar bana kızacaklardır,  varsın kızsınlar..!

Bu sporun paylaşıldıkça daha geniş kitleler tarafından sevilecek ve oynanacağı kanaatindeyim. 

Varmısınız..?? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın vedaty, benim ve diğer arkadaşların kızdığı yok. Sadece başlıkta sonuç yazılması izlemenin zevkini kaçırıyor. Tabiki konuyu açan istediği şekilde açabilir ve yorum yapabilir. Biz sadece isteğimizi sunduk, video paylaşımında istekli olan arkadaşlar bu isteklere uyar yada uymaz, kendi tasarruflarını kullanmalarında hiç bir sakınca yoktur. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her iki durum için de basitçe bir çözüm üretebiliriz. Videoyu paylaşırken başlığına "spoiler" anlamında bir emoji veya direkt "spoiler" yazabiliriz. Böylece başlığa tıklayıp videoyu izlemek isteyen kişiler videonun içeriğine (maç sonucu, yapılan hatalar, iyi sayılar) dair bilgilerin olduğunu bilerek tıklayacaklardır. Eğer forumdan izlemek istemez ise de başlığı aynen kopyalayıp YouTube'da arattığında videoya ulaşacaktır. Bu çözüm her iki durum için de uygundur diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..