Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sinir Bozucu Durum

Guest ardıç

Recommended Posts

ilk maçlarımdan biriydi. çok heyecanlıydım.neredeyse dokunsan ağlayacaktım. üstelik rakibim benden güçlüydü.setler 2-0 dı. o yeniodu.son setin son sayılarıydı ve öndeydim.ama rakibimin takım arkadaşı yan taraftan yenileceksin yenileceksin diye bağırıyordu. :asabi: yenildim. belki de o gün o orada olmasaydı yenecektim... bu yaptığına hakemlerin kızması gerek miyor muydu?(gerçi geçen geçti hüngür hüngür ağladım ve yenildim de...................) :uzgun: :uzgun: :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk maçlarımdan biriydi. çok heyecanlıydım.neredeyse dokunsan ağlayacaktım. üstelik rakibim benden güçlüydü.setler 2-0 dı. o yeniodu.son setin son sayılarıydı ve öndeydim.ama rakibimin takım arkadaşı yan taraftan yenileceksin yenileceksin diye bağırıyordu. :asabi: yenildim. belki de o gün o orada olmasaydı yenecektim... bu yaptığına hakemlerin kızması gerek miyor muydu?(gerçi geçen geçti hüngür hüngür ağladım ve yenildim de...................) :uzgun: :uzgun: :uzgun:

Masa hakemini uyarmalıydın bu konuda ve sporcunun sahadan ihraç edilmesini sağlayabilirdin.Masa hakemi müdahil olmuyorsa başhakeme itiraz edebilirdin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynısı benimde ilk maçımda başıma gelmişti ama biraz daha farklı rakibimin hocası ve arkları sürekli yandan destek veriyolar bizim hocada köşede oturmuş sigara içiyo o kadar sinirim bozulduki kendi oyuncuları sayı kazansada kaybetsede sürekli tezahürat yapıyolardı insanın morali baya bozuluyo

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..