Jump to content
Masatenisi.org Forum

Talha……… Avrupa Şampiyonasındaki Oyunu İle ……Umudumuz ve Gururumuz Oldu…….

Cem Avunduk

Recommended Posts

talha3-1.jpg
Abdullah Talha Yiyenler’in geçmişi çok büyük başarılar ile dolu. Her geçen gün daha da ilerliyor. Bir sporcuda olması gereken bütün özelliklere sahip. Çok terbiyeli, saygılı ve centilmen bir yıldız.
Avrupa şampiyonasında oynadığı maçlar hepimiz tarafından büyük bir heyecan ve zevk ile izlendi. Özellikle Yunanistan maçında Dünya sıralamasında 36. olan Gionis Panaglotis ile oynadığı maç uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Talha maçı kaybetti ama ……Umudumuz ve Gururumuz oldu……….
Dünya sıralamasında 36. sırada olan Gionis Panaglotis.

gionis.jpg

Maçtan sonra şimdi Yunanistanda yaşayan, Masa Tenisi Tarihinin 83 Yaşındaki Efsane Oyuncusu ve Koçu …Koço Yuvanidis…beni telefon ile aradı.
Cem ben Gionis’in beş sene koçluğunu yaptım. Şu anda Dünyanın 36. sırasında, Talha ile yaptığı maçı seyrettim.
Gionis ile oynamak çok zordur, Talha muhteşem bir maç çıkarttı tebriklerimi ilet dedi. Bu maç Talha’nın tarihinde çok önemli bir kademe olacak.
Masa Tenisi Tarihinin Efsane Oyuncusu ve Koçu…… Koço Yuvanidis….

ko%C3%A7o3-1.jpg

talha.jpg

Yukarıdaki yazıda sevgili Talha düşüncelerini ve hayallerini çok güzel yazmış.

Bütün kalbim ile Talha’yı destekliyorum. Hayallerinin peşinden koş, asla vazgeçme.

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm . 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/talha-avrupa-sampiyonasindaki-oyunu-ile-umudumuz-ve-gururumuz-oldu/

lord2-32.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..