Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kadıköy Bölgesinde Oynayacak Yer

Guest cenkmecoglu

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Onceki mesajlarda Haydarpaşa, Bomonti ve Goztepe den bahsedilmiş; Bomonti yaz ve bahar ayları için güzel sayılabilir ama kış hic gitmedim. Bana Goztepe deki yeri tarif edebilecek bi arkadas olursa cok tesekkur ederim. Bir de Haydarpaşa lisesi veteran derneği hala acık mı ve saatlerini bilen var mı diye soracagım? Yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaslar,

Onceki mesajlarda Haydarpaşa, Bomonti ve Goztepe den bahsedilmiş; Bomonti yaz ve bahar ayları için güzel sayılabilir ama kış hic gitmedim. Bana Goztepe deki yeri tarif edebilecek bi arkadas olursa cok tesekkur ederim. Bir de Haydarpaşa lisesi veteran derneği hala acık mı ve saatlerini bilen var mı diye soracagım? Yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim.

Göztepe Örnek mahallesindeki Ali Fuat Cebesoy okulu masa tenisi salonunu görmekte yarar var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

merhaba arkadaşlar...ben kadıköyde otoruyorum.uzun zamandan beri masa tenisi oynamıyorum...tabiki 5-6 sene öncesine kadar masa tenisinde ciddi bir geçmişim var :P:artıkkk masa tenisi oynamak istiyorum ama oynayacak kimse yok :(: ...ilgilenenlere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba... Bende bu aralar yer arastırması yapıyorum bi süredir; bi iki veteran kulübu ve okul var gibi gorunuyo ama hem uyelik gerekiyor hemde her nekadar oyun için müsait mekanlarsada kanımca bos masa için özellikle iş cıkısı gitmeyi dusunuyorsan bayagı bi sıra beklenecek gibi gorunuyor. Netice de istersen simdilik Bomonti uygun benim bildiğim senin için uygun vakitleri bildirebilirsen sana eslik edebilirim. Bana emailimden ulaşabilirsin. cenkmecoglu@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:fildir:

merhaba arkadaşlar...ben kadıköyde otoruyorum.uzun zamandan beri masa tenisi oynamıyorum...tabiki 5-6 sene öncesine kadar masa tenisinde ciddi bir geçmişim var :P:artıkkk masa tenisi oynamak istiyorum ama oynayacak kimse yok :(: ...ilgilenenlere...

merhaba ben de geçmişte iyi oynuyordum şimdi haldun alagaşta antreman yapmak için arkadaş arıyorum ciddi bir çalışma için okey

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..