Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yılın Transferi......Ece Haraç....... Bursa'da.......

Cem Avunduk

Recommended Posts

HOME  LORD MEDYA  YILIN TRANSFERİ……ECE HARAÇ……. BURSA’DA…….

Yılın Transferi……Ece Haraç……. Bursa’da…….

ece86.jpg

Geçmişinde çok büyük başarılar olan Masa Tenisinin marka kulüplerinden Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, Milli Takımın başarılı sporcusu Ece Haraç’ı kadrosuna dahil etti. Bursa Büyükşehir Belediye Spor, 2019 Gençler Balkan Şampiyonu ve Gençler Avrupa Şampiyonası çift kızlar finalisti, gümüş madalya sahibi Ece Haraç ile sözleşme imzaladı.

Bu sezon Süper Lig ve Türkiye Kupasında final hedefleyen Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi Bayan Takımı 16 yaşında ki genç sporcu Ece Haraç ile anlaşma sağladı.

Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde düzenlenen imza töreninde Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Metin Biberci, Emre Gelen ve Ömer Cihat hazır bulundu.

ece81.jpg

Atılan imzaların ardından konuşan genç sporcu Ece Haraç, ilk hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

Her sporcunuın Bursa Büyükşehir Belediye Spor gibi güçlü bir kulüpte oynamak istediğini vurgulayan Haraç, “Benim ilk transferim, mutluyum, ilk kez farklı bir şehirde oynayacağım.

Bursa’yı seviyorum. Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Masa Tenisi branşında örnek bir kulüp ve geçmişi başarılarla dolu.

Özellikle bayanlarda Avrupa da şampiyonlukları olan ve Türkiye Masa Tenisi tarihinde ilklere imza atmış büyük bir camia. Her sporcu burada olmak ister. Bende buraya gelerek ilk hayalimi gerçekleştirdim.

2019 yılı benim için güzel ve başarılı geçiyor. İnşallah bu güzellikleri Bursa Büyükşehir Belediye Spor çatısı altında yaşamaya devam edeceğim.

ece82.jpg

Masa Tenisine Yalova Belediye Gençlik Spor Kulübünde başladım. Uzun yıllar elimden geldiğince kulübüme hizmet ettim ve takım arkadaşlarımla birçok başarıya imza attık.

Başta ailem olmak üzere bu seviyeye gelmemde üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim.

Kulübüm Yalova Belediye Gençlik Spor, hocalarım Kadri Kocacenk ve Bayram Ali Yıldız’ın katkıları büyük. Kendilerine tekrar çok teşekkür ederim. ” diye konuştu.

“ *Hedefimiz Final Oynamak* ”

Milli Takım sporcusu Ece Haraç’ın takıma katılmasıyla güçlendiklerini belirten Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Metin Biberci, bu sezon hedeflerinin bütün alanlarda final oynamak olduğunu söyledi.

Yıldız sporcu Ece Haraç’ın 2019 yılındaki başarılarından da bahseden Biberci, başarılı sporcuyu yetiştiren hocaları Kadri Kocacenk ve Bayram Ali Yıldız’a teşekkür ederek konuşmasını şöyle sürdürdü; “Ece genç yaşına rağmen bu yıl önemli başarılara imza attı.

Kendi yaş kategorisinde Avrupa’nın en iyi oyuncularından. Hedefi olan, yetenekli bir sporcu. İnşallah olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek. Bu konuda üzerimize düşeni yapacağız.

ece83.jpg

Ece Haraç, Balkan Gençler Şampiyonasında 3 altın madalya kazandı.

Avrupa Gençler Şampiyonasında çiftlerde Final oynama başarısı göstererek ikincilik elde etti.

En iyi 16’lar müsabakalarında birinci, büyükler ferdi Türkiye Şampiyonası’nda ve gençler ferdi Türkiye Şampiyonasında finalist olarak ikinci oldu.

Bunlar sadece geçmiş 6 ay içinde elde ettiği başarılar.

Böylesine önemli ve istikbal vaad eden henüz 16 yaşında bir sporcuyu kadromuza kattığımız için mutluyuz.

İnşallah bu başarılarını kulübümüzde de sürdürecek. Genç sporcumuza her türlü katkıyı sağlayacağız.

Bu sezon Ece ve diğer sporcularımızla birlikte Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında en azından final oynamak istiyoruz.

Bu hedeflere kolay ulaşılmıyor. Bu hedeflerimize ulaşmak için desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesine ve Başkanımız Sn. Alinur Aktaş’a çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

İmza törenin ardından Bursa Büyükşehir Belediye Spor ve TMTF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Biberci, Ece Haraç’ı Milli Takım formasıyla Avrupa ve Balkan Şampiyonasında elde ettiği başarılardan dolayı tebrik ederek, çiçek takdim etti.

ece85.jpg

Ben Ece’yi bir yıldır takip ediyorum.
Bana göre Ece Tüm Zamanların En Büyük Yıldızıdır.
Daha yolun başında. Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonlukları hayal değil.
Ece’de bir yıldızda olması gereken bütün özellikler var. En büyük şansı ailesi.

Yolun açık olsun …..Tüm Zamanların En Büyük Yıldızı ……

Sevgi ve Saygılarımla
Gsm: 0533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/yilin-transferi-ece-harac-bursada/

lord2-26.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..