Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahcesehir'de Masa Tenisi Oynanacak Yer Ve Partner Ariyorum.

Guest gazelle

Recommended Posts

Merhabalar,

Ben Bahcesehir'e cok yakin olan Esenkent'te ikamet ediyorum. Ayrica Bahcesehir Universitesi'nde arastirma gorevlisiyim. 1999-2000 yillarinda Kayseri Nuh Mehmet Baldoktu Anadolu Lisesi 1. ligim ve 2000 ya da 1999 yilinda Kayseri 5. ligim var. (Tam olarak hangi yildi unuttum. O turnuvada eski Kayseri sampiyonunu yenip ceyrek finalde kendisini elemistim). Su anda eskisi kadar iyi seviyede degilim uzun zamandir masa tenisi oynamiyorum. Eger Bahcesehir'de masa tenisi oynanabilecek bir yer biliyorsaniz birlikte masa tenisi oynamaktan cok buyk bir zevk alirim. Eger seviyeniz biraz iyi ise daha iyi olur. Beni yenebilecek birileri ile oynamak daha cok hosuma gider.

Elimde iki adet raket var raket sorunu da yasamayiz. Yakinda bir tane daha profesyonel raket almayi dusunuyorum. Raketlerden birisi Timo Boll Spirit Anatomic + Bryce FX (1.9 mm) digeri Butterfly Champ F3 (yillarin yadigari raketim). Ayrica Eger Bahcesehir Universitesi ogrencisi iseniz Bahcesehir Kolejinde de calisabiliriz. Orada masa var ama biz universite mensubu ogrenciler ve calisanlar icin acik mi bilemiyorum. Gerekirse arastiririm. Ayrica masa tenisi takimina girip universiteler arasi turnuvaya da katilabiliriz. Eger ben izin alamazsam bile sizle calisip seviyenizi artirmanizda yardimci olurum. Tabi izin alabilirsek.

iletisim icin: onurbaskirt(at)hotmail(nokta)com dan bana ulasabilirsiniz.

Saygilar, sevgiler...

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Ben Bahcesehir'e cok yakin olan Esenkent'te ikamet ediyorum. Ayrica Bahcesehir Universitesi'nde arastirma gorevlisiyim. 1999-2000 yillarinda Kayseri Nuh Mehmet Baldoktu Anadolu Lisesi 1. ligim ve 2000 ya da 1999 yilinda Kayseri 5. ligim var. (Tam olarak hangi yildi unuttum. O turnuvada eski Kayseri sampiyonunu yenip ceyrek finalde kendisini elemistim). Su anda eskisi kadar iyi seviyede degilim uzun zamandir masa tenisi oynamiyorum. Eger Bahcesehir'de masa tenisi oynanabilecek bir yer biliyorsaniz birlikte masa tenisi oynamaktan cok buyk bir zevk alirim. Eger seviyeniz biraz iyi ise daha iyi olur. Beni yenebilecek birileri ile oynamak daha cok hosuma gider.

Elimde iki adet raket var raket sorunu da yasamayiz. Yakinda bir tane daha profesyonel raket almayi dusunuyorum. Raketlerden birisi Timo Boll Spirit Anatomic + Bryce FX (1.9 mm) digeri Butterfly Champ F3 (yillarin yadigari raketim). Ayrica Eger Bahcesehir Universitesi ogrencisi iseniz Bahcesehir Kolejinde de calisabiliriz. Orada masa var ama biz universite mensubu ogrenciler ve calisanlar icin acik mi bilemiyorum. Gerekirse arastiririm. Ayrica masa tenisi takimina girip universiteler arasi turnuvaya da katilabiliriz. Eger ben izin alamazsam bile sizle calisip seviyenizi artirmanizda yardimci olurum. Tabi izin alabilirsek.

iletisim icin: onurbaskirt(at)hotmail(nokta)com dan bana ulasabilirsiniz.

Saygilar, sevgiler...

Onur

slm bende bu çivarda oynayacak kişiler arıyorum eter isterseniz oynayalım numaram 0538 920 07 36

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Bahcesehir Koleji'ne gidip orada masa tenisi oynanip oynanamayacagini sorayim. Aslinda universiteden tez hocam bugun gidip adamlarla konusmus gelip oynayin demisler. Eger sen de Bahcesehir Universitesi'nde okuyarsan orada oynayabilmemiz daha rahat olur. Aksi takdirde sorun cikabilir. Ben vakit bulabilirsem gidip bir nabiz yoklayayim. Eger mail adresin varsa sana durumu mail atarim. Yada burada yazarim. Esenkent'de masa tenisi oynanabilecek baska yer var mı bilmiyorum. Bahcesehir'de bir de City Club var. Lakin, orasi bana uzak dusuyor. Bende araba olmadigi icin zor olur oraya gidip gelmem. Birde oranin 3 aylik uyelik paketi ne kadar ogrenmek lazim. Su an icin en makul secenek Bahcesehir Koleji gibi durmakta. Yakinda bizim siteye masa tenisi masasi aldirmaya calisacagim. Ilk girisimlerimi yaptim. Eger bu is gerceklesirse bizim sitede de oynayabiliriz. Ancak yer biraz genislik olarak dar. Ama uzunluk olarak iyi.

Bana onurbaskirt(at)hotmail(nokta)com dan ulasabilirsin. Sana telefon acip rahatsiz etmek istemem. msn den daha rahat konusuruz.

Not: Akademik islerle ugrastigim icin ne zaman yogun olacagim belli olmuyor. Bundan oturu, duzenli bir sekilde masa tenisi oynayabilme konusunda soz veremeyecegim. Ama masa tenisini cok seviyorum. İsim olmasa her gun oynarim :)).

Gorusmek dilegiyle...

Onur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cumartesi gunu aksam 19:00 gibi universiteden hocamla koleje gidip masa tenisi oynadik. Haftasonlari oglen vakitlerinde oynayabilme imkani var gibi gozukuyor. Ama iste Bahcesehir Universitesi yada Bahcesehir Koleji ile alakaniz olmasi gerekiyor.

2. opsiyon ise eger Bahcesehir'de oturan ve aksam 19:00 veya 20:00 dan sonra 1.5-2 saat duzenli masa tenisi oynamak isteyen birileri varsa birlikte City Club'a uye olabiliriz. Boylece duzenli olarak masa tenisi oynayabiliriz. Bahcesehir'de baska yer bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..