Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında…..Yıldızlarımız Yollarına Devam Ediyor….

Cem Avunduk

Recommended Posts

u%C4%9Furcan-4.jpg

Çek cumhuriyetinin Ostrava kentinde devam eden Yıldızlar-Gençler Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası nefes kesen maçlarla devam ediyor!

Yıldız Erkek Milli takımımız 1.Division’da Fransa, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ile Gurup maçlarını yaptıktan sonra gurubunu 3. Sırada bitirdi.

Yıldız milliler daha sonra Ukrayna ile 1. Divisionda kalıp play-off maçını yaptı ve Avrupa’nın en iyi 16 takımı arasına girme mücadelesi verdi.

Ukrayna maçında Genel maçlarda 1-2 geriye düşmelerine karşın 2-2 8-10 geriden gelip 3-2maçını alan Uğurcan, genel skora 2-2 eşitlik getirdi ve Yıldız Milliler maça ortak oldu! 2-2 de galibin belirleneceği maça çıkan Yıldız Millilerden Tarık Saim Özbek 2-2  6-9 geriye düşmesine rağmen 11-9 seti alarak 3-2 maçını kazandı ve Türkiye’nin kazanmasında önemli bir rol üstlendi.

Ana tablo Kura çekimi sonrası rakibi belli olacak ve ilk 8 e girme mücadelesi verecek Uğur Aksoy yönetimindeki, Uğurcan Dursun, Tarık Saim Özbek, Hakan Işık, Batuhan Gürses’ten oluşan Yıldız Erkek Milli Takımımız Başta olmak üzere,tüm kategorilerdeki Millilerimize  başarılar dileriz!

Yukarıdaki yazıyı Çorum Belediye Spor Facebook sayfasından aldım ve düzenleyerek yayınladım.

Masa Tenisi Federasyonunun resmi sitesinde Avrupa Şampiyonası hakkında bir tek haber yok……. Anlamakta Çok Zorlanıyorum……

Sevgi ve Saygılarımla

Gsm: 0 533 369 17 82

cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/yildizlar-avrupa-sampiyonasinda-yildizlarimiz-yollarina-devam-ediyor/

lord2-18.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..