Jump to content
Masatenisi.org Forum

Küçükler Ferdi ve Takımlar Türkiye Şampiyonası Çorum’da Yapıldı…Fenerbahçe Nerede….

Cem Avunduk

Recommended Posts

k%C3%BC%C3%A7%C3%BCkler.jpg

Takım karşılaşmaları sonunda erkeklerde Çorum Belediyesi Spor (A) birinci, Çorum Belediyesi Spor (B) ikinci, Kocasinan Belediyesi Spor üçüncü sırayı aldı. Küçük kızlarda ise Çorum Belediyesi Spor (A) birinci olurken, Ankara AFAD ikinci, Şh. Hakan Kabil üçüncülüğü elde etti.

Tek Erkekler

ADI VE SOYADI KULÜBÜ İLİ
1. Yiğit Furkan ŞİMŞEK ÇORUM BLD. GSK (A) ÇORUM
2. Arda KEKİLLİOĞLU ÇORUM BLD. GSK (B) ÇORUM
3. Uğurcan DURSUN ÇORUM BLD. GSK (A) ÇORUM
4. Rahmet Selim GÜLGÜN İZMİR B.ŞEHİR BLD. GSK İZMİR

Çift Erkekler

1. Uğurcan DURSUN (ÇRM) Yiğit Furkan ŞİMŞEK (ÇRM)
2. Muhammed AKALIN (K.ELİ) Ege BOLAT (ÇRM)
3. Tunçalp DEMİRÖZ (ANK) Burak Kaan YÖNTER (ANK)
4. Arda KEKİLLİOĞLU (ÇRM) Rahmet Selim GÜLGÜN (İZM)

Tek Kızlar

ADI VE SOYADI KULÜBÜ İLİ
1. Nihat NEBHAN HATAY ASP SPOR (A) HATAY
2. Aysima GÜN AFAD SPOR ANKARA
3. Ezel ARSLAN ÇORUM BLD. GSK (A) ÇORUM
4. Ayten ULUTAŞ AFAD SPOR ANKARA

Çift Kızlar

1. Dilek AKDEMİR (BTM) Nihat NEBHAN (HTY)
2. Aysima GÜN (ANK) Ayten ULUTAŞ (ANK)
3. Defne TUFUR (İST) Duru CÖMERTEL (İST)
4. Ceren KAKTIN (ANK) Elif Ela TAŞTAN (ANK)

Bu turnuvaya katılan tüm sporcuları kutluyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada oynayan sporcularımızdan bazıları ileride milli takımızda oynayacak, bazıları için ileride çok güzel hatırlayacağı bir turnuva olacak.

Değişik illerden gelen sporcuların birbirleri ile kurdukları arkadaşlıkların çok önemli olduğunu biliyorum. Benim hala görüştüğüm yıldız turnuvalardan tanıştığım arkadaşlarım var, hepsi benim için çok değerli.

Ben hangi sporu severlerse sevsinler farketmez, çocuklarımızın spor yapmalarının  hayatlarında çok önemli  faydalar sağlayacağına inanıyorum.

Sporumuzun lokomotif kulüpleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray burada yeteri kadar yer almadı.

Galatasaray’ın masa tenisi şubesi bile yok. Birtakım çalışmalar yapıldığını biliyorum. Gönlüm bir an önce şubenin tekrar açılıp faaliyete geçmesini istiyor.

Beşiktaş Süper Ligde Yalovaspor’dan yetişmiş oyuncular ile şampiyonluğa oynuyor, fakat burada derece yapamıyor. Kendi oyuncularını yetiştirmiyor.

Fenerbahçe benim yetiştiğim ve Türkiye şampiyonu olduğum kulüp. Burada hiç yok. Fenerbahçe alt yapıya önem vermeli ve kendi sporcularını yetiştirmelidir. Buraya hem erkeklerde, hem kızlarda dörder takım ile gelmeleri gerekirdi.

Fenerbahçe’ye hem erkeklerde, hemde kızlarda şampiyon olmak yakışırdı….. Fenerbahçe Nerede……

Sevgi ve Saygılarımla

Gsm: 0 533 369 17 82

cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/kucukler-ferdi-ve-takimlar-turkiye-sampiyonasi-corumda-yapildi-fenerbahce-nerede/

lord2-18.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..