Jump to content
Masatenisi.org Forum

15. Geleneksel Forum Buluşması Kastamonu

Recommended Posts

Tarih: 03.07.2019 Saat: 14:19, Emre Adıgüzel yazdı:

Tufan hocam selamlar, ikinci otel belli oldu mu? Ailemle gelmeyi planlıyorum şimdiden rezervasyon yapmakda yarar olabilir 

Emre selam. En uygun otel bu. Gerek duymadım başka otel için. Bu fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahil olduğu için hesaplı. Misafirhane ler bile 50 lira civarında artık ki bazısı kahvaltı bile vermiyor. Melih hoca burayı tavsiye ediyor. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 04.07.2019 Saat: 14:59, Tufan Yalcin yazdı:

Emre selam. En uygun otel bu. Gerek duymadım başka otel için. Bu fiyata kahvaltı ve akşam yemeği dahil olduğu için hesaplı. Misafirhane ler bile 50 lira civarında artık ki bazısı kahvaltı bile vermiyor. Melih hoca burayı tavsiye ediyor. 

Tufan abi geçen hafta rezervasyon için yaptığım telefon görüşmesinde önce akşam yemeği yok dediler, sonra Melih beyle bir öngörüşmenin yapıldığı ama tam netleştirilmediği ve bunun üzerine daha sonra Melih bey tarafından kendilerine tekrar bir dönüş yapılmadığı şeklinde bilgi verdiler. Otel için yazdığınız koşullarda da net değildiler, bizleri bir tur aracılığıyla toplu olarak gelecekmiş gibi düşünüyorlar. Belli ki otel görevlisinin durumudan pek haberi yoktu, bunun üzerine otel yetkilisi Abdurrezzak beyle de bu durumu görüşmüştüm ayrıca bana geri dönüş yapacağını söylediği halde ondan da herhangi bir dönüş olmadı. Otel konusunu netleştirebiirsek sevinirim abi. Ayrıca eskiden olduğu gibi yine otelde kalacaklar da buraya, nerede kaç gün kalacalarını yazarsa hem organizasyon hem de otel yetkilileri açısından net sayı da ortaya çıkmış olur diye düşünüyorum. Ve biz Tokattan gelecek 3 sporcu olarak (Cuma, Cumartesi ve Pazar gecesi olmak üzere 3 gece) Kayı otelde kalmayı düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, mhcvx90av yazdı:

Tufan abi geçen hafta rezervasyon için yaptığım telefon görüşmesinde önce akşam yemeği yok dediler, sonra Melih beyle bir öngörüşmenin yapıldığı ama tam netleştirilmediği ve bunun üzerine daha sonra Melih bey tarafından kendilerine tekrar bir dönüş yapılmadığı şeklinde bilgi verdiler. Otel için yazdığınız koşullarda da net değildiler, bizleri bir tur aracılığıyla toplu olarak gelecekmiş gibi düşünüyorlar. Belli ki otel görevlisinin durumudan pek haberi yoktu, bunun üzerine otel yetkilisi Abdurrezzak beyle de bu durumu görüşmüştüm ayrıca bana geri dönüş yapacağını söylediği halde ondan da herhangi bir dönüş olmadı. Otel konusunu netleştirebiirsek sevinirim abi. Ayrıca eskiden olduğu gibi yine otelde kalacaklar da buraya, nerede kaç gün kalacalarını yazarsa hem organizasyon hem de otel yetkilileri açısından net sayı da ortaya çıkmış olur diye düşünüyorum. Ve biz Tokattan gelecek 3 sporcu olarak (Cuma, Cumartesi ve Pazar gecesi olmak üzere 3 gece) Kayı otelde kalmayı düşünüyoruz.

Ben de gelmeyi düşünüyordum fakat bu durumu gördükten sonra içime pek sinmedi açıkçası, otel işi netleşirse iyi olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, erdal61 yazdı:

Sn yonetici otelde yer yok iletişim sorunu var ikinci bir otel alternatifi yokmu yer yok yardımcı olabilirmisiniz.

Sayın erdal61, bu durum Tufan Yalçın hocama ilettim, Gerekli açıklamayı buradan tüm katılımcı arkadaşlara mutlaka yapacaktır 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Tufan Yalcin yazdı:

Melih hoca nın telefonunu veriyorum. Herhangi bir sıkıntı yok diyor ve her türlü bilgi ve otel için atamanızı bekliyor. 

05050615858 melih hoca

Otel ile ilgili iletişim aksaklığı giderilmiş ve problem çözülmüştür. Melih bey otelden aradı beni ve rezervasyonu yaptırdım.  Teşekkür ederim ilginize...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın arkadaşlar 15. Kastamonu 2019 buluşmasını eti senin kemiği benim yazışmaları bu konu üzerinden devam ettirmenizi rica ediyorum.                                              Hoş bir buluşma olmasını diler. Tufan ve Melih hocalarımıza vede bu organizeye katılım gösteren tüm üye arkadaşlara teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mükemmel bir forum buluşması daha bitti..

Bol takım maçları ve bol bireysel müsabakaları ile dolu dolu 2 gün geçirdi tüm katılımcılar. Salondan tahminim herkes yorularak çıktı..Aklımda bol resmi maçlı buluşma olarak kalacak..Gelecekte de buluşmaların bu formatta yapılması temennim.. çok maç bol muhabbet:))

Melih Buğur hocamıza teşekkür ederim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Bilal OLGUN yazdı:

Mükemmel bir forum buluşması daha bitti..

Bol takım maçları ve bol bireysel müsabakaları ile dolu dolu 2 gün geçirdi tüm katılımcılar. Salondan tahminim herkes yorularak çıktı..Aklımda bol resmi maçlı buluşma olarak kalacak..Gelecekte de buluşmaların bu formatta yapılması temennim.. çok maç bol muhabbet:))

Melih Buğur hocamıza teşekkür ederim..

15.Kastamonu buluşmasından ilk mesaj olumlu geldi. Resimleri ve varsa çekilmiş videoları vede ne yedik ne içtik, muhabbet yeterince demlimiydi.....bekliyoruz efendim.  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On yılı aşkın süre içerisinde birçok forum buluşmasına katıldım. Her birisi ayrı güzeldi, ama (bence); bu buluşmayı diğerlerinden daha güzel yapan, neredeyse hiç boşluk bırakmadan maçlarla dopdolu iki gün geçirmemiz oldu. Özellikle ilk gün uzun süren ve peşpeşe gelen maçlardan dolayı akşam 22:00 daki akşam yemeğine (elenerek :D) son anda yetişmemiz durumu özetliyordu. Hem takım maçlarının hem de ferdi maçların böyle bir yoğunluk içerisinde geçmesi neredeyse boşluk bırakmadan tüm zamanın değerlendirilmesi bu buluşmayı öne çıkaran özelliğiydi. Tüm bunların planlı ve düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesinde, biz katılımcıların doya doya maç yapmasında büyük emeği bulunan başta Melih hocam olmak üzere tüm organizasyon ekibine, forum buluşması geleneğininin yaşatılması için umutların tükenmeye başladığı bir anda tekrar ortaya çıkarak bizim bir araya gelmemizde büyük katkısı bulunan Tufan abiye ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Bundan sonra yapılacak buluşmaların da bu formatın devam ettirilmesi ( oyuncu seviyelerinin belirlenmesi ve dengeli takım oluşturulması konusunda biraz daha hassas olunursa daha da mükemmel olacağını düşünüyorum) çok uygun olacaktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşmamız tam anlamıyla bir masa tenisi şöleni oldu (sakatlığım olmasa benim için daha iyi olacaktı:sad:) . Bu buluşma maç yapma rekoru kırdı. Kimse oynamaktan doğru düzgün Muhabbet bile edemedi:D

Son final maçımız gece 12 ye doğru bitti ki saat 10 da herkes hala salonda maç yapıyordu. Bu nedenle klasik akşam yemeği olmadı. Pazar günü sabah ferdilere gelen çoğu arkadaşların heryeri hamlamış ve benim sakatlığım gibi aksayarak gezmeleri ne kadar çok maç yapıp kondisyonsuz olduklarını da ortaya koydu:lol:

Sonuçta harika bir buluşma ile tekrar beraber olduk. Arada sohbet Muhabbet çok güzeldi. Seneye tekrar yeni bir yerde buluşmak üzere sözleşip ayrıldık. 

Katılan tüm arkadaşlarıma, buluşmamıza vesile olan Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürümüze ve Melih hocamıza, hakemlerimize, tüm salon çalışanlarımıza ve Federasyon Başkanlığına adaylığını açıklayan Hazerspor sponsorluğu ile Atilla Aydın'a ve bu organizasyon için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor bi dahaki buluşmamızda hepinizi tekrar aramızda görmeyi diliyorum. :bye:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..