Jump to content
Masatenisi.org Forum

15. Geleneksel Forum Buluşması Kastamonu

Recommended Posts

Tüm forum üyelerimize merhaba. 2019 yılı geleneksel Forum buluşmamızı bu sene Melih Buğur hocamızın talebi doğrultusunda Kastamonu ilimize vermiş bulunuyoruz. Hayırlı olsun. 

Masa Tenisi Sporuna gönül vermiş biz forum ailesi olarak yeni bir buluşma heyecanı yaşayacağız. Katılacak olan üyelerimiz ile beraber hem spor yapacağız hemde sohbet muhabbet bilgi alışverişi ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. Bu nedenle tüm üyelerimizi bu organizasyonda beraber olmaya davet ediyoruz. 

13-14 Temmuz 2019 tarihinde Kastamonu Atatürk Spor Salonunda yapacağımız organizasyonla ilgili şimdilik belirlediğimiz bilgileri paylaşmak istiyorum. 

Organizasyon komitesi olarak ben, Ertan abi, ozan, Selim, Çağan ve Bora sizler için elimizden geleni yapacağız ve güzel bi 2 gün geçirmenizi sağlayacağız. Ama asıl yardım sizlerden olacak ki bi eksiğimiz olursa beraber tamamlayacağız. 

Atatürk Spor Salonuna 12 masa kurulacak. Katılıma göre artırma veya eksiltme yapabileceğiz. Melih hoca zaten federasyon organizasyon kurulu üyesi ve tecrübeli en iyi şekilde bize imkanları sunacağını biliyorum. Bir gün öncesinde gelecek üyelerimiz için şehir gezisi yapılacak. Öğleden sonra akşama kadar antrenman imkanı olacak. 

Konaklama için ise otel sabah kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama 85 TL olacak. Otel ismi Kayı otel. Ayrıca 2. Otel alternatifi için hafta içi bilgi vereceğim. Salon içinde çeşitli stantlar için görüşmeler yapıyoruz ve netleşince bilgi vereceğiz. Masa tenisi firmalarından biri dereceye girecek üyelerimize çeşitli hediyeler verecek ve bize destek olacak. 

Takım maçları ve renk oluşturma olmayacak. Ferdi turnuva yapacağız ve herkes mümkün olduğunca çok maç yapacak. Çok katılım olursa bile en az 4 maç yapılacak. 

Sizlerden istediğimiz katılım yapacağınızı biran önce bize bildirmeniz ve kayıt yaptırmanız. Beraber olmak istiyoruz bu nedenle gerekli fedakarlıkları yaparak mümkün olduğu kadar bu buluşmaya katılmanızı güzel anılarla ayrılmanızı temenni ediyorum. 

Bunun haricinde ilk başta belirlediğimiz bu imkanların haricinde çalışmalarımız devam edecek ve yeni oluşumlar için buradan bilgi vereceğiz. Sizlerden ricam üyelerimize sizde ulaşın ve bilgi vererek katılım sağlayın. 

Kastamonu da görüşmek ve sporla muhabbetle dolu harika bir hafta sonu geçirmek üzere hepinize organizasyon komitesi olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz... 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Saadettin yazdı:

Eşimde bende senelik izinlerimizi ve uçak biletlerimizi ona göre aldık. Zaten eşimin iş yeri toplu izne çıkıyor. Sonrasında çıkamıyor  Yoksa eğlenceyi kaçırırmıyım..:asabi:

Saadettin bu eğlenceyi kaçırmayacak üyelerin en başında gelir. Kısmetten ziyadesi olmuyor. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 21.06.2019 Saat: 22:53, Tufan Yalcin yazdı:

Tüm forum üyelerimize merhaba. 2019 yılı geleneksel Forum buluşmamızı bu sene Melih Buğur hocamızın talebi doğrultusunda Kastamonu ilimize vermiş bulunuyoruz. Hayırlı olsun. 

Masa Tenisi Sporuna gönül vermiş biz forum ailesi olarak yeni bir buluşma heyecanı yaşayacağız. Katılacak olan üyelerimiz ile beraber hem spor yapacağız hemde sohbet muhabbet bilgi alışverişi ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. Bu nedenle tüm üyelerimizi bu organizasyonda beraber olmaya davet ediyoruz. 

13-14 Temmuz 2019 tarihinde Kastamonu Atatürk Spor Salonunda yapacağımız organizasyonla ilgili şimdilik belirlediğimiz bilgileri paylaşmak istiyorum. 

Organizasyon komitesi olarak ben, Ertan abi, ozan, Selim, Çağan ve Bora sizler için elimizden geleni yapacağız ve güzel bi 2 gün geçirmenizi sağlayacağız. Ama asıl yardım sizlerden olacak ki bi eksiğimiz olursa beraber tamamlayacağız. 

Atatürk Spor Salonuna 12 masa kurulacak. Katılıma göre artırma veya eksiltme yapabileceğiz. Melih hoca zaten federasyon organizasyon kurulu üyesi ve tecrübeli en iyi şekilde bize imkanları sunacağını biliyorum. Bir gün öncesinde gelecek üyelerimiz için şehir gezisi yapılacak. Öğleden sonra akşama kadar antrenman imkanı olacak. 

Konaklama için ise otel sabah kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama 85 TL olacak. Otel ismi Kayı otel. Ayrıca 2. Otel alternatifi için hafta içi bilgi vereceğim. Salon içinde çeşitli stantlar için görüşmeler yapıyoruz ve netleşince bilgi vereceğiz. Masa tenisi firmalarından biri dereceye girecek üyelerimize çeşitli hediyeler verecek ve bize destek olacak. 

Takım maçları ve renk oluşturma olmayacak. Ferdi turnuva yapacağız ve herkes mümkün olduğunca çok maç yapacak. Çok katılım olursa bile en az 4 maç yapılacak. 

Sizlerden istediğimiz katılım yapacağınızı biran önce bize bildirmeniz ve kayıt yaptırmanız. Beraber olmak istiyoruz bu nedenle gerekli fedakarlıkları yaparak mümkün olduğu kadar bu buluşmaya katılmanızı güzel anılarla ayrılmanızı temenni ediyorum. 

Bunun haricinde ilk başta belirlediğimiz bu imkanların haricinde çalışmalarımız devam edecek ve yeni oluşumlar için buradan bilgi vereceğiz. Sizlerden ricam üyelerimize sizde ulaşın ve bilgi vererek katılım sağlayın. 

Kastamonu da görüşmek ve sporla muhabbetle dolu harika bir hafta sonu geçirmek üzere hepinize organizasyon komitesi olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz... 

Hayırlı olsun Tufan Hocam. Bir aksilik olmazsa tabi ki katılıp hem arkadaşarımızla görüşmek hem de bol bol maç yapmak isterim. Ellerinize, emeklerinize sağlık şimdiden. Mahmut Doğru SAMSUN 

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Tufan Hocam

Samsun dan : Adem Güneşoğlu 

Ferit Kaan Güneşoğlu 

Mahmut Orhan

Erdal Bayram 

Fuat Kerem Güneşoğlu 

ademgunesoglu tarafından düzenlendi
Guncelleme
  • Beğen 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Arkadaşlar, Tufan Yalçın Hocamız Hazer Spor ile görüşmesinde, Hazer Spor turnuvada hem  malzeme satışı için bir stand açacak ayrıca turnuva maç toplarını ve turnuvada dereceye giren ferdi üyelerimizede ufak tefek hediyeler takdim edecektir. Katkıların dolayı Hazer Spora ve Tufan Hocamıza teşekkür ederiz.

• Beğen 2
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, msceter yazdı:

Yeni üye oldum foruma.Zonguldaktan katılacağız inşallah 5 kişi.Arkadaşlar da üyelik işlemlerini yapıyorlar şu anda.

Salih Çeter

Alemdar Berberoğlu

Nevzat Taşdan

Adem Uzun

Yaman Cihan

Sayın msceter, yukarıda linkini attığım sayfaya üye isimleriyle birlikte yazmanızı rica ediyorum.

Örnek-------- Salih Çeter ( Zonguldak) msceter 

Bu şeklide diğer üye arkadaşlarınızında yazmalarını dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 22.06.2019 Saat: 23:46, ademgunesoglu yazdı:

Hayırlı olsun Tufan Hocam

Samsun dan : Adem Güneşoğlu 

Ferit Kaan Güneşoğlu 

Fuat Öztürk

Erdal Bayram 

Sayın Adem Güneşoğlu , buluşmaya isim yazdırmış olduğunuz arkadaşların forum üye isimlerini belirtmenizi rica ediyorum.

İyi forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 21.06.2019 Saat: 22:53, Tufan Yalcin yazdı:

... Masa tenisi firmalarından biri dereceye girecek üyelerimize çeşitli hediyeler verecek ve bize destek olacak.
...

Tufan hocam hoş geldin. Forum buluşması için fedakârlık göstererek emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Başta sağlık problemleri olmak üzere bir takım engeller olsa da katılmak için şartları zorlamaya çalışacağım. Yukarıdaki husus dikkatimi çekti. Bana göre bu tür hediyelerin katılımcılar arasında çekilecek kura ile dağıtılması daha uygun gibi. Bu buluşma ruhuna daha çok yakışır diye düşünüyorum. Dereceye giren arkadaşlarımıza kupa ve madalya verilebilir. Aslına bakarsanız bunların hiçbiri zorunlu değil, olmasa da olur diyebileceğimiz şeyler. Asıl maksat dostlarla bir araya gelip muhabbet etmek, çakmak, kesmek, küt vurmak, eğlenmek. :)

Emeklerinize sağlık. Kolay gelsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan hocam hoşgeldin. Sen geldin buralar renklendi. Kastamonu uzak olduğu için katılım az olabilir. Gelenlerle sohbet ederiz oynarız. Maksat buluşmak  Bir araya gelmek. Ama forum deyince renkler ve takım maçları geliyor. Katılım sayısı uygun olursa takım maçları yapalım derim. Bir diğer önerimde turnuvayı bir hafta ertelemek

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz de Tokat ekibi olarak 6-7 Temmuz' da  yapılacak Dostluk Ligi Kayseri etabından sonra Kastamonu' ya geleceğiz. Suat bey sanırım bu yüzden ertelensin istiyorsunuz ama bize göre iki etkinlik arasındaki bir haftalık boşluk gayet yeterli ve Kastamonu ya gelmemize bir manisi yok, ertelenme olduğu takdirde bu kez belki başka katılımcı arkadaşların planları da sekteye uğrayabilir. Ancak takım maçları konusundaki düşüncelerinize katılılıyorum. Sporcu başına düşen maç sayısının fazla olabileceği tüm sistemlere fikir olarak açığız. Bu, katılımcı olarak bizim düşüncemiz olmakla birlikte, yine de organizasyon ekibinin alacağı her türlü karara imkanımız ölçüsünde uyacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, SuatUgurlu yazdı:

Tufan hocam hoşgeldin. Sen geldin buralar renklendi. Kastamonu uzak olduğu için katılım az olabilir. Gelenlerle sohbet ederiz oynarız. Maksat buluşmak  Bir araya gelmek. Ama forum deyince renkler ve takım maçları geliyor. Katılım sayısı uygun olursa takım maçları yapalım derim. Bir diğer önerimde turnuvayı bir hafta ertelemek

Selam. Ortak bi karar alabiliriz. Takım maçları bu şekilde yapılıyordu ama eşleşmeler beğenilmemesi gibi sorunlar çıkıyordu. Bu nedenle ferdi yapalım bu sene istedim. Deneme olur. Grup maçları ile başlanır ilk iki üst eleme 3 - 4 alt elemede mücadele eder ki maç fazla olur zaten. Ama dediğim gibi ortak bi karar alabiliriz. Katılım da önemli tabi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

22 saat önce, mhcvx90av yazdı:

Biz de Tokat ekibi olarak 6-7 Temmuz' da  yapılacak Dostluk Ligi Kayseri etabından sonra Kastamonu' ya geleceğiz. Suat bey sanırım bu yüzden ertelensin istiyorsunuz ama bize göre iki etkinlik arasındaki bir haftalık boşluk gayet yeterli ve Kastamonu ya gelmemize bir manisi yok, ertelenme olduğu takdirde bu kez belki başka katılımcı arkadaşların planları da sekteye uğrayabilir. Ancak takım maçları konusundaki düşüncelerinize katılılıyorum. Sporcu başına düşen maç sayısının fazla olabileceği tüm sistemlere fikir olarak açığız. Bu, katılımcı olarak bizim düşüncemiz olmakla birlikte, yine de organizasyon ekibinin alacağı her türlü karara imkanımız ölçüsünde uyacağız.

Maç tarihini almamız zor çünkü gerekli yerlerden bu tarihin uygunluğuna göre onay alındı. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..