Jump to content
Masatenisi.org Forum

2019 Türkiye Kupası'nda Yaşanan Salon Rezaletleri...

Cem Avunduk

Recommended Posts

lord2-15.jpg
8-11 Haziran tarihlerinde yapılacak 2019 Türkiye kupası, masa tenisi federasyonu sitesinden 7 Haziran’da Esenler salonu olarak duyurulmuş idi. Bende sitedeki duyuruyu aynen kendi dergimde yayınladım. Aynı gün akşam federasyonun sitesinde salon Tozkoparan spor salonu olarak değiştirildi. Bende bu değişikliği okurlarıma duyurdum. Kısacası federasyon Kupanın başlamasına saatler kala salonun yerini değiştirdi ve büyük bir karışıklığa sebep oldu. Bu nasıl bir beceriksizliktir anlamakta çok zorluk çekiyorum.

Salonda büfe yok. Sporcular, hakemler ve seyirciler büyük bir dayanışma örneği göstererek salon dışından su ve yemek getirerek birbirlerine ikram ettiler. Benim de antrenörüm olan Cüneyt Haskan (65 yaşında) Hakemlerin susuz kaldığını farketti ve salon dışından su getirdi.

Salonda klima yok sıcaktan ve havasızlıktan bulanan sporcu ve seyirciler sık sık dışarı çıkarak hava almak zorunda kaldılar.

Panolar çok eski ve düzensiz, derme çatma. Salonun kenarlarına kullanılmayan eşyalar atılmış. Kendimi gecekonduda hissettim.

Türkiye kupasının tarihi çok uzun bir tatile denk gelmesinden dolayı 20 nin üzerinde takım katılmadı.

Bu yazdıklarım federasyon için bir ayıp ve beceriksizlik olarak görülmeye bilinir. Federasyonun Vizyonu ve Kapasitesi bu kadar.

Sevgi ve Saygılarımla
Cem Avunduk
Lord Medya Editörü
Gsm : 0533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/2019-turkiye-kupasiinda-yasanan-salon-rezaletleri/

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..