Jump to content
Masatenisi.org Forum

lin yun ju

swan

Recommended Posts

22 dakika önce, swan yazdı:

yeni toplar yeni oyuncular yeni stiller

(eşşek gibi zırlayan) japon -  çin stilleri sentezleyerek kendi yolunu bulan harimoto gibi avrupa -çin stillerini sentezleyerek kendi yolunu bulan lin jin yu

Sentez, harman falan demişsin ama ben masaya yakın oynayan, gerektiğinde spin çeken bir blok/şut oyuncusu gördüm. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çinliler bütün vücutla oynar avrupalılar daha ekonomik hareketlerle.

japonlar anime çizgi film gibi abartılı hareketleri sever gereksiz bir sürü beden hareketi görürüz. harimoto bu açıdan ekonomik bir japon oyuncusudur; bununla da kalmaz hareketleri bir çinliye oranla çok daha derli topludur. 

bu çocuğun hareketleri bir harimoto' dan daha ekonomik . yeni topun gerektirdiği hızda bir denge yakalamış ama tüm vücutla da oynayabiliyor harimoto gibi. 

spin çeken blok şut oyuncusu görmek istersek foruma bile bakmak yeter levent bey :3

sizle de quadri vakasında kalmıştık en son  masa tenisi tarihinde vaka - yı quadriye olarak bilinir  :3

• Haha 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 13.05.2019 Saat: 03:10, swan yazdı:

çinliler bütün vücutla oynar avrupalılar daha ekonomik hareketlerle.

japonlar anime çizgi film gibi abartılı hareketleri sever gereksiz bir sürü beden hareketi görürüz. harimoto bu açıdan ekonomik bir japon oyuncusudur; bununla da kalmaz hareketleri bir çinliye oranla çok daha derli topludur. 

bu çocuğun hareketleri bir harimoto' dan daha ekonomik . yeni topun gerektirdiği hızda bir denge yakalamış ama tüm vücutla da oynayabiliyor harimoto gibi. 

spin çeken blok şut oyuncusu görmek istersek foruma bile bakmak yeter levent bey :3

sizle de quadri vakasında kalmıştık en son  masa tenisi tarihinde vaka - yı quadriye olarak bilinir  :3

Bende beden dili ile oynuyorum. Beden bende genelde bitik olduğundan geriye dili kalıyor. Dil yani. Çene anlamında. Çene suyuna kaçan cinsinden. Avrupalısı şöyleymiş, Japon’ı böyleymiş, Çin lisi nasıldı yazarken unuttum. Daha  ne diyeyim, ne yazayım bilemedim. Mr. Hair 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..