Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe Masa Tenisi Takımı Kadınlarda ve Erkeklerde Türkiye Şampiyonu..

Cem Avunduk

Recommended Posts

fenerbah%C3%A7e1.jpg

Fenerbahçe Masa Tenisi Erkek ve Kadın A Takımları, Adana’da yapılan Türkiye Süper Ligi 6.ve son etap maçlarının ardından şampiyonluğa ulaştı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen ikinci yarının Adana etabındaki maçlar Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu´nda oynandı. Yönetim Kurulu Üyemiz İlker Dinçay da sporcularımızı yalnız bırakmadı.

fenerbah%C3%A7e2.jpg

İki gün süren Süper Lig 6. ve son etap müsabakalarında Mesud Farahmand, Mohamed Elbeiali, Ahmed Saleh ve Afşin Gül’le mücadele eden Fenerbahçe Masa Tenisi Erkek Takımı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat GSK’yı 4-0, Koza Wos Spor’u 4-1 ve Beşiktaş’ı 4-3’le geçerken; Gülpembe Özkaya, Nadezha Bogdanova, Sedanur Kaçar ve Sibel Altınkaya’nın yer aldığı Masa Tenisi Kadın Takımı ise İran Milli Takımı, Kayseri Kocasinan Belediyespor ve Yalova Belediye Gençlik Spor’u 4-2, Tigem Spor’u da 4-0 mağlup etti.

Süper Lig 6. ve son etabı namağlup tamamlayan Masa Tenisi Kadın ve Erkek Takımlarımız, 2018-2019 sezonunu şampiyonlukla noktaladı.

fenerbah%C3%A7e3.jpg

Fenerbahçe kadın ve erkek takımlarını şampiyonluklarından dolayı kutluyorum.
Adana’daki maçları canlı seyrettim. Bütün maçları çok güzel oynadılar.
Ben 70 li yıllarda Fenerbahçe’de 10 yaşında oynamaya başladım orada yetiştim ve Fenerbahçe’de Türkiye şampiyonlukları yaşadım.
Benim zamanımda Fenerbahçe’de yetişip Türkiye şampiyonu olan çok arkadaşım var.
Mahir Özbayraç, Gülçin Erkman, Zülal Erkman, Kemal Erkman, Ahmet Sözeri, Alp Sutunç ve İsmet Turfanda. Remzi Sarıoğlu ve Cüneyt Haskan antrenörlüğünde bir çok başarıya imza attık.
Bunları niçin yazdım ? Bu sene şampiyon olan takımlarda kaç tane sporcu Fenerbahçe’de yetişmiş?  Belki bir iki kişi. Bu durum Fenerbahçe’ye hiç yakışmıyor.
Mısır’dan gelen ikinci sınıf oyuncular ile şampiyon olmak bana hiç keyif vermiyor. Eğer yabancı oyuncu getirecekseniz, 1. sınıf oyuncu getirin Avrupa Şampiyonlar Liginde Şampiyonluğa oynayan takım kurun.
Bir an önce alt yapıya önem verin, kendi yetiştirdiğiniz sporcular ile şampiyon olun. Türkiye’de yetişen yıldız ve geçler var. İstikbal vaad edenleri transfer edin. Bunu yaparsanız Masa tenisi milli takımıda yurt dışında çok büyük başarılar elde eder.
Sevgi ve Saygılarımla
Gsm : 0 533 369 17 82
cem.avunduk@gmail.com

lord2-12.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..