Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce el ile servis atılabilir mi?

Recommended Posts

Video ve kanal bana ait. Birkaç hakeme danıştım bu servis için net bir şey söyleyemediler. Her ne kadarda servis kurallara göre geçerli gibi gözükse de ben masa tenisinin bir açığı olarak düşünüyorum. Sizin yorumlarınızı da merak ediyorum.

Edit: Reklam olarak algılanabileceğinden 3. kişi olarak bu gönderiyi yazmıştım. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşe yarar mı bilinmez. Boş top sonuçta rakip videodaki gibi göbekli değilse yapıştırır şutu geçer. Ayrıca Aytekin kardeşim sanırım bu videoda da kamera arkasındasın. Forumda yapacağınız reklamları böyle gizli saklı "şurda gördüm, şu video da ne böyle, böyle bir video var izlediniz mi" edasında değil de, "arkadaşlar böyle bir youtube kanalımız var masa tenisi teması altında içerik üretiyoruz" şeklinde reklam yapabilirsiz. Ha tabi yöneticilerin eşliğinde de forumdan ban yersiniz o ayrı mesele. Youtube kanalınızı eskiden takip etmeye başlamıştım. Videolarınızda ki içerikler iyi mi, tartışılır. Ben tartışırsam da hayır oyumu öne sürerim. Ayda bir ya da 2 ayda bir video atacağınıza haftada 2 gün ya da haftada 1 gün video atın. Hem daha çok izleyici kazanırsınız. YouTube'un "video etiket" özelliğini kullanırsanız da Türkçe içerik pek az olduğundan daha yukarı sıralara çıkarsınız video sıralamasında. Her şeyden önce dürüst olmak lazım. Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9 saat önce, sevimsizpütür yazdı:

İşe yarar mı bilinmez. Boş top sonuçta rakip videodaki gibi göbekli değilse yapıştırır şutu geçer. Ayrıca Aytekin kardeşim sanırım bu videoda da kamera arkasındasın. Forumda yapacağınız reklamları böyle gizli saklı "şurda gördüm, şu video da ne böyle, böyle bir video var izlediniz mi" edasında değil de, "arkadaşlar böyle bir youtube kanalımız var masa tenisi teması altında içerik üretiyoruz" şeklinde reklam yapabilirsiz. Ha tabi yöneticilerin eşliğinde de forumdan ban yersiniz o ayrı mesele. Youtube kanalınızı eskiden takip etmeye başlamıştım. Videolarınızda ki içerikler iyi mi, tartışılır. Ben tartışırsam da hayır oyumu öne sürerim. Ayda bir ya da 2 ayda bir video atacağınıza haftada 2 gün ya da haftada 1 gün video atın. Hem daha çok izleyici kazanırsınız. YouTube'un "video etiket" özelliğini kullanırsanız da Türkçe içerik pek az olduğundan daha yukarı sıralara çıkarsınız video sıralamasında. Her şeyden önce dürüst olmak lazım. Saygılarımla.

Yorumunuz için teşekkürler gönderiyi tekrar düzenledim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..