Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vrocosport.com-online Alışveriş

Guest Togay

Recommended Posts

Özellikle Yılmaz arkadaşımıza sormak istediklerim var ama herkesin bilgisinden faydalanmak isterim. Yılmaz ile, 4 ayrı lastiğin karşılaştırması ile ilgili başlattığı forumda (Ekipman konusunda) Vrocosport sitesinden alışveriş hakkında yazışmıştık. O sipariş verdiği lastikleri teslim aldı. Ben de tahta siparişi verdim ve 22 Martta siparişimin gönderildiğine dair bir mail aldım. Tahtamın gelmesi yakındır herhalde. Yılmaz'ın yazdıklarından anladığım kadarıyla kendisine herhangi bir bildirim gelmeden gidip postaneden siparişi alıyormuş. Ama özellikle hangi postaneden gidip teslim aldığını (muhtemelen merkez postahane olsa gerek) ve malzemenin geliş tarihini nasıl bildiğini (bunun cevabı da tahminen olsa gerek) tam çözemedim doğrusu. Olayı somutlaştırırsak, ben ne zaman, hangi postaneye gidip teslim alabilirim siparişimi. Antalya'dayım bu arada. Herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelen paketler Paket Postahanesine gelir. O da eğer içine bakılması gerekiyorsa.

Bazen de direk adrese gelebiliyor. Geçenlerde yurtdışından spor ayakkabısı aldım, çok daha büyükçe bir paket olmasına rağmen paket postahanesine girmeden doğrudan adrese geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Ertan Bey. Benim için de ikinci şık geçerli oldu, hem de bayağı hoş bir süpriz oldu. Şimdi paket geldi. Güzelce paketlenmiş, hiçbir sorun yok. Beni postaneye gitme derdinden kurtarmış oldular.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Vrocosport gerçekten güvenilir bir adres. 6-7 euro civarında bir shipping ücreti alıyorlar. Vergi falan da yok. Ayrıca Ankara'ya 1 haftada geliyor. Baya kısa bir süre sayılır herhalde. Bir de adamlar attığın her e-maile cevap yazıyor. En çok hoşuma giden tarafı da bu zaten. Neyse tavsiye ederim yani.

Bir de arkadaşların posta işlem merkezine gitmelerini anlamış değilim. Çünkü zaten o şehre ulaştığı gün zaten büyük ihtimal sizin de elinizde oluyor. Yani posta işleme merkezinden o gün içinde elinize geçiyor. Neyse teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Posta işeleme merkezi değil, gümrüğe takılabiliyor ve size paket postahanesineden 'gümrüklü paketiniz var bu kağıtla birlikte gelin' diye yazı geliyor. Siz gidince paketi bulup açıyorlar ve gümrük gerekiyorsa ödeyin diyorlar. Adresinizde şirket adı yazıyorsa takılabiliyor, 100 euro yu geçiyorsa gümrük isteyebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biz okulla baska bir sehire gittigimizde acayip sevindirik olurduk valla..:)) buyuk bir olaydi.. ama gorundugu kadariyla bazi okullar yurtdisina bilem gidiyorlar.. sans iste..

Vrocosport'un magazasi da var mi yoksa sadece internet shopping mi? bildigim kadariyla cogu yalnizca internet uzerinden satis yapiyorlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

backhandde innova veya makss düşünüyorum zaten genelde çinliler de backhandlerinde sriver fx türü lastikler kullanıyorlar...

ufak bir estetik operasyonla çinliye de benzedin mi, seni tutabilene aşkolsun İzmir'de... :D:

tanıdık bir estetikçi var istersen... ;):

Ping the chinese penholder eater for breakfast Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

herkese merhaba,

vrocosport'un sayfasından sipariş vericem. başka şipariş vermeyi düşünenler varsa ortak şipariş verebiliriz. böylece gönderim masrafını paylaşmış oluruz. ben istanbuldayım... istanbul dışından şipariş vermeyi düşünen olursa, mallar gelince kargo ile gönderirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vrocosport'un sayfasından sipariş vericem. başka şipariş vermeyi düşünenler varsa ortak şipariş verebiliriz. böylece gönderim masrafını paylaşmış oluruz.

Merhaba Barış. Biliyorsun benim de özellikle yeni lastik deneme konusunda huzursuzluğum arttı. Yalnız beni biraz daha beklemen lazım, yani acelen varsa beni hesaba katma. Bu arada ortak lastik alıp deneme konusunda ne diyorsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 75 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..