Jump to content
Masatenisi.org Forum

..Çok iyi defans..Daniel Kleinert&Martin Guman

Bilal OLGUN

Recommended Posts

Gerçekten çok sağlam bir defans, tabiri caizse duvar gibi bir oyuncu, sadece atak yaparak bunu geçmek mümkün değil kanaatindeyim. İlk maçtaki oyuncu sürekli atak yaptığından kaybetmiş. Diğer oyuncu ise bazen drop yaparak, bazende güzel ataklar yaparak defansa karşı gayet doğru bir oyun oynarak galip gelmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, Levend yazdı:

Yalnız adam raketi fırdöndü gibi çeviriyor. Bazı sayılarda çevirdikten sonra kararını değiştirip, bir daha çevirdi...

Yutupta kanalı var. Orayı bir incele abim..harika maçlar ve inanılmaz vuruşlar var. O sayfalarda geçen vuruşlara 10 basar :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu defans acayip ünlü oldu. Hem çok iyi hareketleri var hem de en azından biz ölümlülere yakın bir oyunu var. Kendimizle özdeşleştirebiliyoruz. Kamera açısı da doğru. Pro maçları yukarıdan çekip reklam gösteriyorlar hiçbir şey anlaşılmıyor. Bu açılar gayet mantıklı.

Defansa merak salıp kolumu iki günde sakatlayana kadar ben de bu herifi izliyordum. Defans zor iş abiler o raketler nedir ya. Kürek gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, TSuBaSa yazdı:

Hem çok iyi hareketleri var hem de en azından biz ölümlülere yakın bir oyunu var. 

Bu şartlar da, bu oyuna bile yaklaşmak neredeyse imkansız. Türkiye de bu oyuna yakın Mücahit KOYUNCU var. Kıyaslama yapamıyorum. Bilenler yaparsa bizde Mücahitin Almanya da hangi seviyede olduğunu bilmiş oluruz..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, TSuBaSa yazdı:

Aslında bu adamın raytinge baksak bir fikrimiz olur. Bence set almamız mümkün maç zor :)))

2015 te 237 ci sıradaki Gavin Rumsay i çeyrek finalde katıldığı bir turnuvada yenmiş. Ben set alamam :)) belki 3-4 sayı. Toplar çok dolu geliyor. Burada o kadar dolu top gönderen yok..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..