Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul maltepe ve çevresinde masa tenisi oynacak bir partner arıyorum.

Recommended Posts

Değerli forum üyeleri,

İstanbul anadolu yakası maltepe taraflarında ikamet ediyorum. Düzenli antreman yapacağım (haftanın belli günleri) bir arkadaş veya arkadaş grubu arıyorum. Daha önce de bu siteden bir arayışım oldu fakat araya ailevi bir takım sıkıntılar girince havada kaldı zaman ayıramadım. Seviye kişiye göre değişir ama orta seviye diyelim. Arada kopmalar olsa da bayağı oynamışlığım var. Özetle, iyi seviyedeki bir arkadaşıma kısa sürede yetişirim. İyi değilim ama oynarım diyen arkadaşımı da belli bir seviyeye getireceğime inanıyorum. Yeter ki spor yapalım aktivite olsun.

Oynayacak yer araştırmalarım da çokça oldu. Mesala dün evime yakın lokasyonda göztepe fb veteranları ziyaret ettim. aylık 150 tl istiyorlar. tamam parayı verelim de o tarz yerlerde partner bulamayınca işin zor çoğu da randevulaşarak geliyordur. Para verip saatlerce oturmak istemiyorum. Uzunca bir süre kadıköy ender bilardo salonundaki masa tenisi salonuna gittim yakın bir arkadaşımla (arkadaş taşındı o da maalesef yalan oldu) idare eder. Yine kadıköy ptt nin ordaki bowling salonundaki mekan da güzel oraya da gittim bir kaç kez. 

Son olarak, Maltepe  MFC Yalçın Kızılay spor kompleksine bakayım dedim. 2 adet masa tenisi koymuşlar masalar gayet iyi. 660 tl karşılığında 1 senelik üyelik yaptırıyorsun komplekse. Tadından yenmez. Ama gel gör ki partner yok. 3-4 kişi bildiğimiz tahta raketlerle ter atıyordu sadece.  Düzenli oynayacağım birilerini bulsam bir dakika durmam yazılırım buraya.

Özetle değerli arkadaşlar, yer bir şekilde bulunur da partner lazım. Hayalim 3-5 kişilik gurup kurup düzenli antreman yapmak ve dostluk kurmak.Umarım birilerini bulurum buradan.

Herkese sağlıklı günler diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 2 months later...

Merhaba dostlar,

Yaklasik 5 sene once aktif sekilde oynadigim masa tenisini hayatima tekrar dahil etmek amaciyla beraber Kadikoy'de antrenman yapabilecegimiz partner(ler) arayisindayim. Seviye olarak, eski performansima ulastigim takdirde orta seviye bir oyuncu oldugumu soyleyebilirim. Amator olarak oynayan arkadaslarla karsilikli eglenerek birbirimizi gelistirebilecegimiz gibi, yeni oynamaya baslayan arkadaslarin da gelisimine yardimci olabilirim. 

Bu dogrultuda basligi acan dostumuzun da soyledigi gibi oyun icin Kadikoy ve civarinda toplanabilecek amator masa tenisi severler ile, beraber duzenli antrenman yaparak birbirimizi gelistirip keyifli zaman gecirebilecegimiz -kucuk de olsa- bir grup olusturmayi cok isterim. Daginik da olsa bir antrenman disiplini oturtabilirsek herkese uyan bir yerde salon uyeligi de dusunebiliriz.

Bu konuda asagidaki mail adresinden bana ulasabilirsiniz. Ilgilenen biri buraya uye olmadan da konuya dahil olabilsin diye mail adresi vermenin daha iyi olacagini dusundum (hakiki mail adresimi acik bir platforma yazmak istemedigimden oturu bu konu icin aldigim mail adresidir):

kmasatenisi@gmail.com

Umarim birileri yazar ve kisa surede oynamaya baslariz. Simdiden gorusmek uzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kadköyde ikamet ediyorum mesai saatlerim 14:00 /23:00  genelde sabah saatleri oldukça vaktim var hafta içi hergün 3-4 saatimi ayırabilirim orta seviye tabiri nedir bilmem ama kötü bir oyuncu sayılmam. Çok sevdiğim ve ilgi duyduğum için kısa sürede belli bir seviyeye gelirim . 0537234 1903 numaram . Watsaapdan veya arayarak randevulaşabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Partner bulamayan arkadaşlar !

Etrafınızda bir sürü turnuva oluyor. Bunlara mutlaka katılın, hem oyun bilinciniz gelişir hem de bir sürü oyuncu ile tanışmış olursunuz.
Her hafta bir turnuvaya gitseniz zaten turnuva dışı maçları da sayarsak bol bol antrenman ve maç yapmış olursunuz.
Sonra da gerekirse başka bir mekanda gruplaşarak orada da devam edersiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..