Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşması 2019

haruncoskun

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle herkese güzel bir yıl diliyorum. 
Forum buluşması, hepimizin heyecanla beklediği; birbirimizi görmeye, sohbete ve masa tenisine doymamıza vesile olan yegane organizasyonlardan biri malum.
Geçen yıl birtakım sebeplerden ötürü yapamadık ancak bu yıl geleneği devam ettirebilmemizi umuyorum.
Buna istinaden sizlerle fikir alışverişi yapmak ve erken davranarak önümüze çıkabilecek engellere ilişkin önlem almak istiyorum.

Organizasyon kısmının sağlamlığı buluşmayı daha huzurlu kılıyor.
Her ne kadar herkesi mutlu etmek imkansız olsa da en azından büyük çoğunluğun buluşmadan mutlu şekilde ayrılması olası.
Eğer büyük çoğunluk için de uygunsa buluşmayı Kastamonu üstlenmek istiyor. Bu konuda federasyonda milli takım antrenörü ve organizasyon kurulu üyesi olarak  daha evvel çok kez görev almış olan Melih hocamız sizlerden haber bekliyor. Daha evvel gerçekleştirilen Kocaeli Buluşmasında da emeği büyüktü.
Ben bu konuda sizlerin görüş ve önerilerinizi dile getirmenizi istiyorum.
Sağlıcakla....

• Beğen 7
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harun bey,

bu konudaki duyarlılığınız için size, organizasyon yükünü almaya talip olan Melih hocaya özellikle teşekkür ederim. 

Geçtiğimiz yıl buluşmanın gerçekleşmemiş olması sanırım ben dahil tüm arkadaşlar için hayal kırıklığı oluşturdu. Ancak bu yıl elimizi çabuk tutarak ve hep birlikte omuz vererek geniş katılımlı harika bir buluşma organize edilebileceğini düşünüyorum.

Kastamonu konumu ve üzerinde barındırdığı diğer özellikleri bakımından harika bir seçim olabilir.

Herkese Sağlıklı ve mutlu yıllar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, haruncoskun yazdı:

Arkadaşlar merhaba,
Öncelikle herkese güzel bir yıl diliyorum. 
Forum buluşması, hepimizin heyecanla beklediği; birbirimizi görmeye, sohbete ve masa tenisine doymamıza vesile olan yegane organizasyonlardan biri malum.
Geçen yıl birtakım sebeplerden ötürü yapamadık ancak bu yıl geleneği devam ettirebilmemizi umuyorum.
Buna istinaden sizlerle fikir alışverişi yapmak ve erken davranarak önümüze çıkabilecek engellere ilişkin önlem almak istiyorum.

Organizasyon kısmının sağlamlığı buluşmayı daha huzurlu kılıyor.
Her ne kadar herkesi mutlu etmek imkansız olsa da en azından büyük çoğunluğun buluşmadan mutlu şekilde ayrılması olası.
Eğer büyük çoğunluk için de uygunsa buluşmayı Kastamonu üstlenmek istiyor. Bu konuda federasyonda milli takım antrenörü ve organizasyon kurulu üyesi olarak  daha evvel çok kez görev almış olan Melih hocamız sizlerden haber bekliyor. Daha evvel gerçekleştirilen Kocaeli Buluşmasında da emeği büyüktü.
Ben bu konuda sizlerin görüş ve önerilerinizi dile getirmenizi istiyorum.
Sağlıcakla....

Kastamonu, salon ve masa donanımı açısından çok güzel bir salona sahip. Son 2 yıldır büyük organizyonlara ev sahipliği yaptı. 

Melih kardeşim daha önceden Kocaeli Forumu üstlenmişti çokta iyi olmuştu. Yaparsa iyisini yapar Melih kardeşim :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harun kardeşim çok iyi düşünmüşsün, gerçekten de erkenden başlayıp zaman daralmadan planlamayı neticelendirmek gerek. Küllenmeye başlamış gibi görünen bir aşkı alevlendirmek, dostlarla yeniden biraraya gelmek hepimiz için çok iyi olacaktır. Sana ve bu iş için yeniden elini taşın altına koymaya hazırlanan Melih kardeşime çok teşekkür ediyorum. Organizasyondan beklentim, elenme riskine karşı daha fazla maç yapabileceğimiz bir sistem üzerinde kafa yorulması. Onca yoldan gelip de; bir kaç maç sonra elenince, arkadaşlarını sadece tribünden seyretmek zorunda kalmamalı hiçkimse...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harun bey merhaba, 2019 Forum buluşması mesajını görünce heyecanlandım, Kastamonu da yapılacağını(inşaallah) okuyunca daha da heyecanlanıp mutlu oldum...nitekim Kastamonu şahsım adına mühim bir yer teşkil etmekte üniversite yıllarımın geçtiği güzel dostluklarımın geçtiği bir şehrimizdir...ne zamandır bi vesile olsa da Kastamonuya bir gitsem diyordum...şimdiden Melih Beye muvaffakıyetler dilerim... İnşaallah bir mani çıkmaz ve ailecek kastamonu tatili(masa tenisi, kale, kule, dere:), Şeyh Sabanı Veli ziyareti, eski dostları görme fırsatı) yaparım...selamlar...saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buralar bu yil guzel değerlenir:hehe::hehe:

Geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam bir önceki yılın bazı sıkıntıları nedeniyle yapılamamış. Hatrımda kalan turnuva için bir "katılım şartı" ibaresinin olup olmaması yada netleşememesiydi. Bu nedenle 2 yıl önceki turnuvada gereğinden fazla katılım/gereğinden fazla sinir stres turnuvası şeklinde geçmişti, okuduklarımdan hatırladığım bir parça buydu. Bu yıl aynı sorunlarla karşılaşılmaması adına erkenden yol alınması çok güzel birşey. Umarım güzel bir buluşma tadında yapılabilir, ben de yıllardır forum başlıklarında sapkınlık kovalamaktan sıyrılıp bu oluşuma katılabilirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..